استاندار قزوین:

رفع موانع سرمایه گذاری برای مدیران یك تكلیف است

رفع موانع سرمایه گذاری برای مدیران یك تكلیف است به گزارش ثبت آسان استاندار قزوین اظهار داشت: رفع موانع سرمایه گذاری برای مدیران دستگاه های ذیربط یك تكلیف شرعی و قانونی می باشد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، عبدالمحمد زاهدی روز یكشنبه در نشست ستاد سرمایه گذاری استان قزوین اضافه كرد: از آنجائیكه جذب سرمایه گذار زمینه اشتغال زایی برای جوانان و رشد اقتصادی مناطق را بدنبال دارد، مدیران ذیربط باید تلاش های خود در این حوزه را دوچندان كنند.
وی همینطور اظهار داشت: باید ضمن تولید شرایط آسان در زمینه جذب سرمایه گذار، اهلیت افراد مورد بررسی دقیق قرار بگیرد تا طرح های اقصادی نیمه كاره رها شوند.
استاندار قزوین با اشاره به موانع سرمایه گذاری در حوزه كشاورزی، اظهار داشت: امروز با 2 مشكل انشعاب در حوزه سرمایه گذاری های در رابطه با كشت و صنعت مواجه هستیم كه باید برای رفع آنها برنامه ریزی كرد.
زاهدی همینطور با اشاره به اینكه مجوزهای تولید بازارچه های بین راهی باید با رعایت قانون و حد فاصل ارائه شوند، اضافه كرد: باید مراقب بود صدور مجوزهای راه اندازی مجتمع های بین راهی و طرحهای صنعتی و كشاورزی در محورهای مواصلاتی مردم را از مشاهده طبیعت زیبای مسیرها محروم نسازد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینكه اختلافات درون دستگاهی باید ابتدا در استان حل و فصل شوند، اضافه كرد: اختلاف نظرها نباید به تهران ارجاع شوند چون كه ما اینجا هستیم تا این گونه مشكلات را حل نماییم.
6104*3013


1397/09/11
14:59:28
5.0 / 5
4331
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , بازار , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است