وزش باد گرم در گیلان از عصر امروز آغاز میگردد

وزش باد گرم در گیلان از عصر امروز آغاز میگردد ثبت آسان: سرپرست اداره پیش بینی و آگهی اداره كل هواشناسی گیلان از آغاز وزش باد گرم در نواحی مختلف استان از عصر امروز (دوشنبه) آگاهی داد.


مازیار غلامی در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده نفوذ تدریجی جریانات جنوبی و تقویت توده هوای گرم به منطقه است كه بر این اساس به تدریج وزش باد گرم(گاهی شدید/خیلی شدید) در نواحی مختلف استان تا روز پنجشنبه پیش بینی میگردد.
وی افزود: طی این مدت در پاره ای نقاط جلگه ای پدیده مه دور از انتظار نیست و به تدریج از پنجشنبه بعدازظهر، با شمالی شدن جریانات، افزایش ابر، وزش باد (گاهی شدید)، كاهش دما و رگبار باران (ارتفاعات بارش برف) و احتمال رعد و برق تا اوایل هفته آینده مورد انتظار است.
غلامی آسمان امروز گیلان را كمی تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر، به تدریج وزش باد گرم (بویژه طی عصر و شب، ارتفاعات و دامنه ها) عنوان و برای فردا (سه شنبه) باز آسمان استان را صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر، وزش باد گرم(گاهی شدید/خیلی شدید) پیش بینی نمود.
وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با 15 درجه مربوط به تالش، كیاشهر، رودسر، رودبار و منجیل و كمینه دمای فردا را با شش درجه مربوط به ماسوله، دیلمان و جیرنده ذكر كرد.
سرپرست اداره پیش بینی و آگهی اداره كل هواشناسی گیلان اظهار داشت: بیشینه دمای امروز رشت 15 درجه و كمینه دمای فردای مركز استان گیلان باز 10 درجه خواهد بود.
7296/2007/


1397/09/19
14:38:50
5.0 / 5
4455
تگهای خبر: اداره , سرپرست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است