عملیات اجرایی 2 طرح خدماتی رفاهی در شهر الوان شوش شروع شد

عملیات اجرایی 2 طرح خدماتی رفاهی در شهر الوان شوش شروع شد ثبت آسان: عملیات اجرایی 2 طرح خدماتی رفاهی روز جمعه در آیینی با حضور استاندار خوزستان و تعدادی از مسئولان محلی و استانی در شهر الوان بخش شاوور از توابع شوش شروع شد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا شهردار الوان اظهار داشت: یكی از این طرح های خدماتی شامل تالار و فروشگاه بزرگ، رستوران، واحدهای اقامتی و مجموعه بازی كودكان می باشند.
هاشم خنفری كل مساحت این طرح را 25 هزارمترمربع اعلام نمود و اضافه كرد: این طرح با اعتباری افزون بر40 میلیارد ریال اجرا می شوند.
وی پارك گردشگری طبیعت را دیگر طرح خدماتی الوان دانست و گفت: این پارك شامل پاركینگ، آلاچیق از جنس محلی، پیاده روسازی و مجمموعه ورزشی است.
وی با اشاره به اینكه این پارك در چند مرحله اجرا می شود، اضافه كرد: اولین مرحله آن پنج هكتار با اعتباری افزون بر 25 میلیاردریال ازمحل اعتبارات شهرداری الوان اجرا میگردد.
شهردار الوان شوش اظهار داشت: این طرح ها در مجموع 62 فرصت شغلی احداث می كنند.
نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، تعدادی از مسئولان استانی و محلی و شهروندان الوان باز در این آیین حضور داشتند.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا چند طرح عمرانی و خدماتی امروز جمعه با حضور استاندار خوزستان در شهرستان های شوش و اندیمشك كلنگ زنی می شوند.
3022/3022


1397/09/30
13:33:33
5.0 / 5
4341
تگهای خبر: خدمات , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است