در سال جاری،

معادن هرمزگان 60میلیارد ریال حقوق دولتی پرداخت كردند

معادن هرمزگان 60میلیارد ریال حقوق دولتی پرداخت كردند ثبت آسان: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان میزان حقوق دولتی معادن پرداخت شده از معادن این استان امسال را 60میلیارد ریال اعلام نمود.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، خلیل قاسمی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اضافه كرد: در سال 96 میزان حقوق دولتی دریافتی درحال بهره برداری از معادن استان 37 میلیارد ریال بود كه نسبت به پارسال 63درصد افزایش داشته است.
به قول وی، رعایت موارد ایمنی و فنی، تعامل با دستگاه های اجرایی در رابطه با امور معادن، دریافت به موقع حقوق دولتی، ادامه مطالعات و عملیات اجرایی اكتشاف مناطق امیدبخش، برداشت قانونی و اصولی طبق مجوزهای صادره و رعایت ایمنی كارگران شاغل در معادن بخشی از اولویت های سازمان صنعت، معدن و تجارت است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان افزود: از شروع سال جاری تا اختتام آبان ماه امسال 12 فقره پروانه بهره برداری در بخش معادن با سرمایه ثابت 75 هزار و 928 میلیون ریال در استان صادر شد كه با صدور آن زمینه اشتغال 164 نفر فراهم گردید.
قاسمی اظهار داشت: از شروع سال جاری تا اختتام مهرماه امسال باز 170 مورد بازدید نظارتی از معادن هرمزگان انجام شد و 20 فقره مجوز برداشت شن و ماسه باز در این استان صادر شد.
استان هرمزگان دارای 310 معدن مختلف شامل انواع مصالح ساختمانی، سنگ تزئینی، معادن غیر فلزی، شامل خاك سرخ، نمك، پتاس و معادن فلزی مانند سنگ آهن، كرومیت، منگنز است كه حدود 3 هزار نفر به صورت مستقیم در این معادن فعالیت می نمایند.
براساس آمارهای موجود همین طور بیشتر از یكصد معدن غیر فعال در هرمزگان باز شناسایی شده است.
9887 /6048


1397/10/05
13:57:09
5.0 / 5
4405
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است