13 هزار حلقه لاستیك به نرخ دولتی در آذربایجان غربی توزیع شد

13 هزار حلقه لاستیك به نرخ دولتی در آذربایجان غربی توزیع شد به گزارش ثبت آسان مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به اینكه این استان سالانه حدود 100 هزار حلقه لاستیك نیاز دارد، اظهار داشت: از 25 تیر سال جاری /آغاز طرح توزیع لاستیك/ تابحال حدود 13 هزار حلقه لاستیك به نرخ دولتی در میان ناوگان حمل و نقل استان توزیع شده است.


ارسلان شكری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: این تعداد حلقه لاستیك با در نظر گرفتن پارامترهایی مانند پیمایش طی شده و تعداد بارنامه های صادره توزیع شده و هم اكنون نیازمند تامین و توزیع لاستیك برای ناوگان باری و مسافری هستیم.
وی افزود: سازمان صنعت و معدن با استفاده از كارخانه های داخلی و واردكنندگان خارجی هر میزان لاستیك كه وارد كشور می شود، را بر مبنای سهمیه ناوگان استان ها تقسیم می كند كه سهم آذربایجان غربی در حدود 4.5 درصد است.
وی از آغاز پرداخت كرایه بر مبنای تن بر كیلومتر در آذربایجان غربی اطلاع داد و اظهار داشت: این اقدام یكی از مهمترین مطالبات رانندگان بود كه در جهت خدمات دهی بهینه و با كیفیت انجام شد.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی افزود: این استان از آغاز ماه جاری پرداخت كرایه حمل بار بر مبنای تعرفه تن - كیلومتر را شروع كرده كه تاثیر بسزایی در معیشت رانندگان خواهد داشت.
شكری افزود: نرخ پایه تن - كیلومتر به صورت كشوری تعیین شده و یكهزار و 33 ریال بعنوان شاخص پایه تن - كیلومتر انتخاب شده است.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، هم اكنون افزون بر 20 هزار ناوگان مسافری و باری در آذربایجان غربی فعال است.
مشكل تامین لاستیك همچون مهمترین مطالبات رانندگان بخصوص رانندگان باری به حساب می آید كه دولت تدبیر و امید بیشترین توان را برای تامین این كالا به كار گرفته است.
8137/2093


1397/10/11
22:40:07
5.0 / 5
4546
تگهای خبر: خدمات , سازمان , صنعت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است