تاثیر آموزش تصویری نسبت به دیگر آموزشها

تاثیر آموزش تصویری نسبت به دیگر آموزشها ثبت آسان: آموزش مجازی شباهت زیادی به كلاس حضوری دارد، اما این نوع آموزش ویژگیهایی نیز دارد كه تاثیر آن نسبت به كلاس درس را بیشتر می كند.


آموزش مجازی، شباهت زیادی به یک کلاس دارد، اما این نوع آموزش ویژگی های منحصر به فردی نیز دارد که باعث می شود تاثیر آن نسبت به یک کلاس درس بیشتر شود.
یکی از این ویژگی ها این است که معلم یک کلاس آموزشی بالطبع ناچار به تدریس آن مباحث آموزشی طی سالیان متمادی می باشد ولی یک مدرس برای ضبط و تولید آموزش های خود فقط یکبار زمان می گذارد پس می تواند با حوصله و علاقه بیشتری مباحث را مطرح کرده و موجب آموزش بهتری شود.
از دیگر عوامل مهم این است که وقتی مخاطب در یک کلاس آموزشی قرار می گیرد، یک دقیقه از یک کلاس درس دقیقا با یک دقیقه تمرین آنلاین نیست. در آموزش الکترونیکی امکان دسترسی به کلیه نقاط آن آموزش در هر زمان ممکن است و هر زمانی که فراگیری پایان میگیرد ، می توانید فردا از همان نقطه ادامه دهید یا اگر قسمتی را متوجه نشده اید به عقب برگردید و دوباره آن را مرور کنید.
نوشتن متن برای ویدیو ، مهارتی متفاوت از ساخت موارد برای فراگیری در کلاس است .مدرسان باید توجه داشته باشند که کاربران معمولا صفحات را اجمالی بررسی می کنند و می توانند با سرتیترهای درست، نوسته های BOLD شده و همچنین تقسیم نوشته ها به پاراگرافها، یادگیری را به حداکثر برسانند.
 
1397/11/13
00:07:27
5.0 / 5
5048
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است