وكیل مدافع متهم خبر داد

پرونده پزشك تبریزی ۴ اسفند دوباره رسیدگی می شود

پرونده پزشك تبریزی ۴ اسفند دوباره رسیدگی می شود ثبت آسان: یكی از وكلای مدافع پزشك تبریزی از رسیدگی دوباره به پرونده موكلش در ۴ اسفندماه در شعبه سوم دادگاه كیفری یك استان آذربایجان شرقی اطلاع داد.


بابك بابازاده در گفتگو با ایسنا اظهار داشت: پس از نقض رأی پرونده موكلم از جانب دیوان عالی كشور، پرونده به شعبه صادر كننده رأی بدوی اعاده و به بعضی از نقصها در شعبه رسیدگی شد.
وی ادامه داد: جلسه دادرسی پرونده موكلم در ۴ اسفندماه تشكیل می شود تا پرونده مجدداً وارد رسیدگی شود.
بر طبق این گزارش، ۱۷ مهر ماه سال ۹۵، پنج عضو خانواده یك پزشك تبریزی همچون همسر، مادر، پدر، برادر و مادربزرگ گرفتار تنگی نفس شدند و همسر و مادربزرگ این پزشك، بعد از انتقال به بیمارستان جان خویش را از دست دادند كه همزمان با مرگ دو تن از اعضای خانواده این پزشك و مسمومیت سایر اعضای خانواده، تحقیقات ویژه جنایی برای رمزگشایی از این پرونده جنجالی شروع شد. بعد از مدتی با بازداشت این پزشك، پرونده وارد فاز جدیدی شد و در نهایت كیفرخواست این پرونده فروردین سال ۹۶ صادر و پرونده به دادگاه ارسال شد.
بابازاده قبل از این به ایسنا اظهار داشته بود: چهار جلسه برای رسیدگی به این پرونده در شعبه سوم دادگاه كیفری یك استان آذربایجان شرقی برگزار گردید و در نهایت پس از برگزاری چهار جلسه، ۲۹ اسفند ماه سال ۹۶، رأی صادر شد و در نهایت لایحه اعتراضی خویش را تنظیم و ثبت كردیم.
بابازاده با اشاره به اینكه حكم صادره قصاص متهم است، اظهار داشت: این پرونده دو شاكی دارد. یكی در مورد فوت همسر و دیگری فوت مادربزرگ موكل است. در مورد فوت مادربزرگ، دایی موكلم تقاضای دیه كرده و در مورد همسر موكل نیز، اولیای دم تقاضای قصاص كرده اند. ان شاءالله قضات دیوان عالی كشور با عنایت به مداركی كه له موكلم است، دادرسی بی طرفانه و عادلانه ای داشته باشند.
بابازاده ۹ مهرماه سال ۹۷ به ایسنا گفته بود كه حكم صادره در مورد محكومیت موكلش- علیرضا صلحی- از جانب دیوان عالی كشور نقض شده و پرونده به علت نقص تحقیقات به شعبه رسیدگی كننده دادگاه بدوی اعاده شد.
1397/11/13
14:47:24
5.0 / 5
4402
تگهای خبر: ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است