، گام دوم انقلاب؛ عدالت و مبارزه با فساد،

مطهرنژاد: اقدامات بنیاد تعاون زندانیان در جهت بیانات رهبری در امر مبارزه با فساد است

مطهرنژاد: اقدامات بنیاد تعاون زندانیان در جهت بیانات رهبری در امر مبارزه با فساد است ثبت آسان: مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان كشور اظهار داشت: اقدامات ما در بنیاد تعاون زندانیان كشور دقیقاً در جهت فرمایشات مقام معظم رهبری در بخش عدالت و مبارزه با فساد است.


رحیم مطهرنژاد در گفتگو با ایسنا، با اشاره به بیانیه اخیر رهبری خطاب به جوانان در بخش عدالت و مبارزه با فساد اظهار داشت: كار ما در بنیاد تعاون دقیقاً با فرمایشات مقام معظم رهبری مرتبط می باشد.
وی ادامه داد: بنیاد تعاون زندانیان ۹۲۴ واحد تولیدی در كشور شامل واحدهای كوچك، متوسط و بزرگ دارد و در ۱۴ گروه محصول و سه هزار نوع كالای ایرانی تولید می كند. بعنوان مثال ما برای وزارت جهاد كشاورزی تولید نهال و برای بازار در رشته های مختلف شامل چوب، گروه پوشاك، مبلمان شهری و قطعات بتونی فعالیت می نماییم.
مطهرنژاد خاطرنشان كرد: در بنیاد تعاون زندانیان ۳۵ هزار نفر مددجوی شاغل حقوق بگیر داریم كه به اقتصاد ملی و اقتصاد مقاومتی كمك می كنند. این مددجویان برای وزارت دفاع و نیروهای مسلح قطعه سازی می كنند و قطعات نظامی و مهمات را تولید كرده و برای شهرداری ها پارك و توسعه فضای سبز را ایجاد می كنند كه این اقدامات در بنیاد تعاون دقیقاً در جهت فرمایشات مقام معظم رهبری و در جهت توسعه عدالت و مبارزه با فساد است.
مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان كشور افزود: اگر به تولیدات داخلی توجه جدی شود، یكی از گروه هایی كه در این زمینه موثر هستند و هزینه ای برای نظام و جمهوری اسلامی ندارند، زندانیان هستند و زندانیان نه تنها هزینه و باری بر كشور وارد نمی كنند بلكه باری از كشور بر می دارند.
وی با اشاره به اینكه بنیاد تعاون زندانیان نهاد عام المنفعه ای است كه بیشتر از ۶۵ سال كارحرفه ای آموزی و اشتغال زندانیان را مدیریت كرده و به دولت خدمت می كند، اظهار داشت: این بنیاد پولی دریافت نمی كند و اگر توجه بیشتری به بنیاد تعاون شود، اشتغال دو برابر افزوده می شود.
مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان كشور خاطرنشان كرد: ما هفت سال متوالی است كه هر سال افزایش درآمد زندانیان را داشته ایم و نسبت به هفت سال قبل حداقل ۳۰۰ درصد حقوق زندانیان رشد داشته است و در سال آینده هم به این مورد توجه می نماییم و حقوق زندانیان را افزایش خواهیم داد.
مطهرنژاد در انتها با اشاره به طرح پابند الكترونیك كه توسط بنیاد تعاون زندانیان تولید و اجرایی شده است، اظهار داشت: این طرح را ابتدا در تهران و بعد در ۸ استان دیگر اجرایی كردیم و با همكاری دستگاه قضایی و دستگاه های دیگر می توانیم تا چند برابر آنرا افزایش دهیم.1397/12/01
14:18:54
5.0 / 5
4462
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , بازار , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است