ترك همدانی خبر داد

شلاق سعید مرتضوی با عفو رهبری بخشیده شد

شلاق سعید مرتضوی با عفو رهبری بخشیده شد ثبت آسان: وكیل مدافع برخی از كارگران تأمین اجتماعی از بخشیده شدن مجازات شلاق سعید مرتضوی آگاهی داد و اظهار داشت: این بخشش با عنایت به عفو مقام معظم رهبری صورت گرفته است.


مصطفی ترك همدانی در گفتگو با ایسنا، در ارتباط با بخشیده شدن حكم شلاق سعید مرتضوی، اظهار نمود: كل محكومیت ایشان همین ۶۵ یا ۷۰ ضربه شلاق بوده كه با این اوصاف با عنایت به عفو مقام معظم رهبری از بابت تأمین اجتماعی محكومیت دیگری ندارند.
مرتضوی كه هم اكنون به علت محكومیت در پرونده كهریزك به افترا معاونت در قتل در حبس به سر می برد، در پرونده تامین اجتماعی به افترا تصرف غیر قانونی در اموال دولتی به شلاق محكوم شده بود.
در بند ب عفو عمومی رهبری تصریح شده است "تمام شلاق های تعزیری" مشمول عفو می شوند.
آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در جلسه عالی مسئولان قضایی روز دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ اعلام نمود كه به مناسبت دهه فجر و آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ۵۰ هزار زندانی عفو داده شده است.
عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران ۱۰ بهمن ماه در توضیح جزئیات عفو گسترده مجرمان، اظهار داشت: هر سال به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عفوهای مناسبتی اعلام می شود، اما امسال به خاطر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، رئیس قوه قضائیه پیشنهاد عفو گسترده تر را داد و استثنائات كمتری برای عفو خواهیم داشت.1397/12/13
13:37:44
5.0 / 5
4477
تگهای خبر: رئیس , معاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است