نماینده مجلس:

تسهیل شرایط حضور و استقرار سرمایه‎گذاران در اردستان

تسهیل شرایط حضور و استقرار سرمایه‎گذاران در اردستان ثبت آسان: نماینده اردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نبود كمیته ای برای جذب سرمایه، بر تمهید شرایط حضور و استقرار سرمایه‎گذاران در این شهرستان تصریح كرد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، حجت الاسلام 'سید صادق طباطبایی نژاد' شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اردستان اظهار داشت: راه اندازی گروهی منسجم برای جذب سرمایه گذاران یكی از راهكارهای مناسب برای سرعت بخشی و تسهیل امور مرتبط است و البته در كنار این مهم تامین امنیت فضای كسب و كار هم جهت ماندگاری سرمایه ضروری می باشد.
وی اضافه كرد: خیلی از فرصت های شغلی در گذشته از دست رفته و اردستان جزو پیرترین شهرهای استان اصفهان به حساب می آید كه یكی از علت های اصلی آن مهاجرت در نتیجه نبود شغل مناسب است.
نماینده اردستان در مجلس بیان كرد: بیكاری خود به خود رفع نمی‎شود و مستلزم سرمایه ‎گذاری است كه در این راستا باید همه مسئولان شهرستان اجرای طرح های تولیدی را به طور ویژه تا رسیدن به نتیجه نهایی پیگیری كنند.
او افزود: مسئولان باید دلسوزانه به مبحث اشتغال نگاه كنند و اولویت در اردستان تولید فضایی برای ماندگاری سرمایه گذاران در منطقه باشند كه این امر در گرو رضایت واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر می باشد.
طباطبائی نژاد اظهار داشت: هفت طرح در حوزه صنعت و گردشگری با پیگیری های صورت گرفته در یك سال قبل در حال آماده سازی و تحویل به شهرستان است كه در مجموع اشتغال قابل توجهی تولید خواهد نمود.
شهرستان اردستان با نزدیك به 43 هزار نفر جمعیت در فاصله 118 كیلومتری شمال شرق اصفهان واقع است.


 

1396/08/27
21:57:55
5.0 / 5
5182
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است