وزیر دادگستری:

اقدامات سازمان تعزیرات حكومتی در سال ۱۳۹۷ اثربخش بوده است

اقدامات سازمان تعزیرات حكومتی در سال ۱۳۹۷ اثربخش بوده است ثبت آسان: وزیر دادگستری در جمع مدیران سازمان تعزیرات حكومتی، اقدامات و فعالیت های این سازمان در سال ۱۳۹۷ را كیفی و اثربخش توصیف كرد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از وزارت دادگستری، سیدعلیرضا آوائی در نخستین جلسه دیدار با مدیران سازمان تعزیرات حكومتی در سال جدید، مجموع فعالیت های این سازمان در دو سال قبل را مطلوب و هدفمند توصیف كرد.

وی با اشاره به اینكه فعالیت های سازمان تعزیرات پارسال موثر، دلگرم كننده و چشم گیر بوده است، اضافه كرد: امسال باز می بایست توجه به دغدغه ها و توقعات مردم از سازمان تعزیرات حكومتی مد نظر قرار گیرد.

آوائی همین طور ارتباط سازمان تعزیرات با قوه قضاییه، دولت و مجلس شورای اسلامی را ارتباطی موثر و مناسب دانسته و اظهار نمود: رسیدگی به پرونده ها در سازمان تعزیرات حكومتی همواره متقن و همراه با در نظر گرفتن حقوق متخلفین و متهمین بوده و در آینده باز می بایست بر این موارد توجه بیشتری صورت گیرد.

جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حكومتی باز در مورد اقدامات انجام شده در مورد تشكیلات و چابك سازی سازمانی به اصلاحات آیین نامه ها و بخشنامه ها اشاره نمود و گفت: سازمان تعزیرات حكومتی در سال ۹۷ عملكرد و حضور كیفی در مراكز تصمیم ساز داشته و با اقدامات انجام شده، كیفیت رسیدگی به پرونده ها و ارتباطات مردمی رشد محسوسی داشته است.

انصاری همین طور اشاره كرد: رفع مشكلات مردم، سرلوحه كار ما است و ضریب حضور سازمان و اقناع درخواستهای مردمی اولویت كاری ما در سال رونق تولید خواهد بود.

رئیس سازمان تعزیرات حكومتی اقدامات سال ۹۷ و قسمتی از فعالیت های سال ۹۶ در چابك سازی سازمانی خصوصاً در سرعت و كیفیت بخشی به رسیدگی ها را اقدامات خوبی عنوان نمود و اظهار داشت: اگر این روند در سال ۹۸ ادامه پیدا كند، با همكاری وزیر دادگستری و ظرفیت های هیات دولت و مراكز تصمیم ساز، نیازمند به روز رسانی قوانین هستیم و سال جاری را سال كارآمدی و به روز رسانی قوانین می دانیم كه امیدواریم با همكاری مجلس شورای اسلامی این مهم محقق شود.1398/01/19
14:18:48
5.0 / 5
4965
تگهای خبر: تولید , رئیس , سازمان , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است