دادستان خرم دره:

زنگ آگهی افزایش مصرف ترامادول به صدا در آمده است

زنگ آگهی افزایش مصرف ترامادول به صدا در آمده است ثبت آسان: دادستان خرم دره اظهار داشت: متاسفانه استعمال استفاده از قرص ترامادول رو به افزایش است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، سردار اسدی در جلسه شورای فرعی مبارزه با موادمخدر شهرستان خرم دره با اشاره به اینكه هدف ستاد مبارزه با موادمخدر پیشگیری است، اشاره كرد: افزایش دانش در مورد مضرات اعتیاد نیز از دیگر اهداف این ستاد است.
وی با تاكید بر این كه «دادن عدد و رقم در این جلسات چاره مشكلات نیست»، عنوان كرد: در امتداد مبارزه با موادمخدر باید كارهای عملیاتی انجام شده و برنامه های منسجم و دقیق برای سال های آینده تدوین شود.
این مسئول با تاكید بر این كه «در حوزه جرایم، دیگر برخورد و مبارزه پاسخ گو نیست»، بیان كرد: باید در برنامه ریزی ها به سمت پیش گیری از وقوع جرم حركت كرد.
دادستان خرم دره با بیان این كه «اعتیاد زیربنای همه جرایم است»، افزود: ردپای اعتیاد در بیشتر سرقت ها دیده می شود، برای اینكه اغلب معتادان برای تامین هزینه مواد خود به سرقت روی می آورند.
وی با اشاره به این كه «امروز دیگر صحبت از موادمخدر سنتی نیست»، اشاره كرد: عبور از موادمخدر سنتی به صنعتی یكی از زنگ هشدارهایی است كه در جامعه به صدا درآمده است.
دادستان خرم دره با اشاره به این كه «متاسفانه استعمال قرص ترامادول رو به افزایش است»، اشاره كرد: حتما باید تدابیر ویژه ای در این زمینه اندیشیده شده و راهكارهای عملیاتی برای حل مشكل نمایش شود.
وی مدارس را یكی از اهداف دشمنان در حوزه موادمخدر دانست و اضافه كرد: با عنایت به در پیش رو بودن تعطیلات تابستان باید كلاس های اوقات فراغت شاد و مفرح برای دانش آموزان اجرا شود.
اسدی با اشاره به باز شدن پای بعضی از سوپرماركت ها به عرضه ترامادول، افزود: متاسفانه در كنار بعضی از عطاری ها و داروخانه ها، تعدادی سوپرماركت نیز نسبت به عرضه ترامادول اقدام می كنند كه در این زمینه هیچ محدودیتی برای كنترل و نظارت بر این اماكن وجود ندارد.
منبع:

1398/02/26
15:27:34
5.0 / 5
4623
تگهای خبر: صنعت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است