رئیس كل سابق دادگستری هرمزگان:

دستگاه قضائی در دوره جدید ارتقا بیشتری خواهد داشت

دستگاه قضائی در دوره جدید ارتقا بیشتری خواهد داشت ثبت آسان: رئیس كل سابق دادگستری هرمزگان اظهار داشت: برخی كارها به سبب عدم شرایط مناسب شاید انجام نشد اما بطور حتم در آینده با حضور آقای صالحی محقق می شود و كاستی های دوران حضور بنده را رفع خواهدنمود.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اكبری بامداد امروز در آئین آئین تكریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری كل استان هرمزگان، اضافه كرد: اینجا آمدم تا رو به روی حضار قرار بگیرم و بگویم آنچه در كلیپ عملكردم رخ داده حاصل تلاش تمامی همكاران قضائی استان هرمزگان بوده است.
وی با اشاره به اینكه نقش اساسی را مجموعه همكارانم داشته اند، اشاره كرد: از مردم ولایتمدار، مو من و خداجو هرمزگان كه در مدت شش سال حضورم در این استان همراه بوده اند، تقدیر و تشكر دارم.
رئیس كل سابق دادگستری هرمزگان با اشاره به اینكه همكاری نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، استاندار و مجمع نمایندگان هرمزگان مثال زدنی بود، اظهار نمود: امیدوارم تمامی آحاد جامعه هرمزگان كوتاهی و قصورم را ببخشند و در حد توان تلاش كردم.
اكبری با اشاره به اینكه بنا بر كم فروشی و كوتاهی نداشتم، تصریح كرد: برخی كارها به علت عدم شرایط مناسب شاید انجام نشد اما بطور حتم در آینده با حضور آقای صالحی محقق می شود و كاستی های دوران حضور بنده را رفع خواهدنمود.
وی افزود: دستگاه قضائی در دوره جدید بطور حتم ارتقا بیشتری خواهد داشت.
برخورد دستگاه قضائی با دانه درشت ها موجب ایجاد امید در جامعه شده است

به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، منطقه خلیج فارس، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان بامداد امروز در آئین آئین تكریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری كل استان هرمزگان، اضافه كرد: محسنی اژه ای چهره ای قاطع در دستگاه قضائی است كه حضورش در این مراسم نشان از اهمیت استان هرمزگان در قوه قضائیه دارد.
وی با اشاره به اینكه رئیس سابق دادگستری هرمزگان عملكرد مناسب و رضایت بخشی داشت، اشاره كرد: رئیس جدید دادگستری استان هرمزگان نیز بطور حتم در همان جهت قبلی و با هماهنگی كامل و هدف واحد در دستگاه قضائی استان هرمزگان موفق خواهد شد.
امام جمعه بندرعباس با اشاره به اینكه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی قبل از همه چیز امید و نگاه خوش بینانه به آینده را سفارش می كند، اظهار نمود: مردم از برخورد با دانه درشت ها امیدوار و با نبودن تبعیض و برخورد قاطع خوشحال می شوند.
وی افزود: در اجرای قانون نباید هیچ كس را متفاوت دید و باید قانون را به درستی اجرا كرد و اجازه ورود عناصر قدرت به دستگاه قضائی نباید داده شود.
نعیم آبادی با اشاره به اینكه از اقدامات خوب امروز دستگاه قضائی است كه با دانه درشت ها برخورد می شود و سبب خوشحال وامید در جامعه شده است، تصریح كرد: مردم با گرانی می سازند اما تحمل فساد نشدنی است.
وی افزود: برای گرانی ها نیز توجیه وجود دارد كه یك عاملش مردم و دیگری سو مدیریت دولت هستند اما برای وجود فساد در جامعه توجیهی وجود ندارد.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینكه قاطعیت دستگاه قضائی در مدت كم آیت الله رئیسی سبب شده مردم امیدوار شوند، اظهار نمود: جامعه در این مدت در حال تنفس كشیدن است و نباید اجازه داد در استان ها، عناصر قدرت مانع از اجرای قانون شوند و فكر كنند می توانند در دستگاه قضائی نفوذ كنند.
وی عنوان كرد: عملكرد دستگاه قضائی در ایجاد امید در جامعه بسیار مؤثر است.

منبع:

1398/03/01
23:52:13
5.0 / 5
4753
تگهای خبر: رئیس , فروش , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است