روز قدس؛ شكست معامله قرن، تثبیت آرمان فلسطین،

اژه ای: طرح معامله قرن، یك كلاهبرداری است

اژه ای: طرح معامله قرن، یك كلاهبرداری است به گزارش ثبت آسان حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای اظهار نمود: طرح معامله قرن، یك كلاهبرداری است.


معاون اول قوه قضاییه روز جمعه در حاشیه حضور در راهپیمایی روز قدس در گفتگو با ایسنا، در ارتباط با طرح معامله قرن، اظهار نمود: این طرح معامله نیست بلكه كلاهبرداری است. آمریكا و حامیان اصلی اسرائیل، رژیم صهیونیستی را در این مقطع زمانی در موضع ضعف می بینند، چون كه جبهه مقاومت توانسته با استقامت خود در مقابل اسرائیل آنها را به لرزه درآورد و در همین چارچوب آمریكا و حامیان رژیم صهیونیستی می خواهند باردیگر مانند بعضی از دهه های گذشته با مطرح كردن طرح هایی چون طرح معامله قرن، كلاه بر سر مردم فلسطین بگذارند.
وی افزود: مردم ایران و همه مسلمانان جهان با حضور در راهپیمایی قدس به طراحان این كلاهبرداری اعلام می كنند كه ما خیانت شما را می فهمیم.
این مقام عالی رتبه قوه قضاییه تصریح كرد: مردم همینطور با این حضور به همه كشورها و سران كشورهای عربی كه با این طرح و همینطور رژیم صهیونیستی و آمریكا همراهی می كنند، اعلام می كنند كه این اقدام خیانت كارانه و معامله ای كه انجام می دهند بی پاسخ نمی ماند و آنها همه باید در آینده پاسخگوی این اعمال ننگین خود باشند.
اژه ای اضافه كرد: مردم با حضور خود در راهپیمایی قدس بار دیگر به مردم فلسطین اعلام می كنند كه همراه آنها هستند، از حقوق آنها دفاع می كنند و برای هزارمین بار انزجا و تنفر خویش را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می كنند.1398/03/10
13:49:14
5.0 / 5
4870
تگهای خبر: كلاهبرداری , معاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است