نایب رئیس شورای شهر تهران:

استقلال كانون وكلا و حفظ آن مهمترین دغدغه بهمن كشاورز بود

استقلال كانون وكلا و حفظ آن مهمترین دغدغه بهمن كشاورز بود به گزارش ثبت آسان نایب رییس شورای شهر تهران اظهار داشت: مهمترین دغدغه استاد كشاورز استقلال كانون وكلا و حفظ آن بود.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، ابراهیم امینی در مراسم بزرگداشت بهمن كشاورز كه عصر امروز در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد، اظهار نمود: ۱۸ شهریور سال قبل بزرگداشت استاد در همین تالار برگزار گردید اما هیچ وقت تصور نمی كردم كه در جلسه ای حضور یابم كه ایشان در بین ما نباشند.
وی ادامه داد: چه زیباست كه استاد بهمن كشاورز به نیكی از میان ما رفتند و این مطلب در ذهن همه است و خلأ ایشان به این سادگی قابل پر شدن نیست.
نایب رییس شورای شهر تهران خاطرنشان كرد: در دوران مجلس ششم و بررسی طرح ها و لوایح در كمیسیون حقوقی و قضائی تلاش می كردیم كه استاد كشاورز حضور پررنگی داشته باشند و آخرین بار هم در مورد قانون منع بكارگیری بازنشستگان بود كه آیا شامل حال شهرداران می شود كه نظر استاد كشاورز و دكتر محمد هاشمی بر این بود كه این قانون شامل شهرداران نمی گردد.

امینی با اشاره به اینكه عشق به حرفه وكالت از خصوصیت های استاد كشاورز بود، اظهار داشت: این امر سبب شد كه ایشان بیان كنند كه اگر مجدداً هم متولد شوم، باز هم حرفه وكالت را انتخاب خواهم كرد.

وی ادامه داد: این عشق به وكالت بود كه باعث شد هم مورد اعتماد وكلا و هم مورد اعتماد افكار عمومی باشند.

نایب رییس شورای شهر تهران با اشاره به اینكه مهمترین دغدغه استاد كشاورز استقلال كانون وكلا و حفظ آن بود، اظهار داشت: امیدواریم همه بزرگوارانی كه می توانند تلاش كنند نه تنها استقلال وكلا حفظ شود بلكه همه وكلا مانند استاد كشاورز تمام مسائل مطرح در جامعه را مورد بحث قرار داده و راه استاد را ادامه دهند.
1398/03/20
12:12:44
5.0 / 5
4218
تگهای خبر: رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است