رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:

خدمت رسانی صادقانه به مردم، سرلوحه كار مسؤلان قرار گیرد

خدمت رسانی صادقانه به مردم، سرلوحه كار مسؤلان قرار گیرد به گزارش ثبت آسان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح اظهار داشت: خدمت رسانی صادقانه به مردم، سرلوحه كار مسؤلان قرار گیرد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، حجت الاسلام شكرالله بهرامی قبل از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان خرم دره با بیان این كه همه ما خدمتگذار مردم هستیم، عنوان كرد: خلوص نیت و اخلاص لازمه خدمت به مردم است.
وی با تاكید بر این كه همه ما باید توجه داشته باشیم خادم مردم هستیم، اظهار داشت: امام خمینی (ره) به ما یاد دادند كه اگر به من خادم بگویید بهتر از این است كه رهبر بگویید كه این فرمایش ایشان حجت را برای همه ما تمام كرد.
این مسئول با بیان این كه همه ما باید تلاش نماییم وظیفه خویش را به درستی انجام دهیم، افزود: امام حسین (ع) به ما آموختند حوائج مردم در نزد ما از نعمت های خداوند است كه این روایت سیدالشهدا (ع) باید تابلو شده و در اتاق همه مسؤلان نصب شود.
وی با بیان این كه حاجت روا كردن مردم و دل دادن به حرف آنها از عباداتی است پس از نماز و واجبات اولیه نظیر ندارد، افزود: باید با روی گشاده با مردم برخورد نماییم.
بهرامی با اشاره به این كه همه هم و غم دشمن این است كه اتحاد ما را به هم بزند، اظهار داشت: باید به دور از این كه از چه طایفه یا قومی هستیم به خدمت رسانی بپردازیم.
وی با تاكید بر این كه صفت خدمت گزاری را باید در درون خودمان پرورش دهیم، اظهار داشت: مردم ارباب رجوع ما بوده و ما خادم آنها هستیم، بنابراین باید تلاش نماییم دل مردم را با خود همراه كرده و دعای خیر آنها را به دنبال خود داشته باشیم.
این مسئول با اشاره به این كه قضاوت از شغل های حساس جامعه بوده و بنابر سفارشات، قاضی لب پرتگاه جهنم است، افزود: اگر قاضی ذره ای از حق عدول كند باید در پیشگاه حق پاسخ گو باشد.
این مسئول با تاكید بر این كه همه ما باید در راه حق حركت نماییم، اظهار داشت: خداوند متعال انسان را مورد كرامت خود قرار داده است، پس انسان ها باید مورد كرامت ما هم قرار گیرند.
بهرامی با اشاره به این كه رمز ارزش انسان تعقل او است، بیان كرد: انسان باید با قوه تعقل خود حق را ببیند و بشناسد، آن گاه خواهد دید كه چه كسی در راه حق و چه كسی در راه باطل است.
وی با اشاره به این كه همه ما پیرو یك مكتب و مسیر هستیم، بیان كرد: قرآن كتاب ما و ائمه اطهار (ع) چراغ مسیر ما هستند.
بهرامی با اشاره به این كه مشكل دنیا این است كه رهبر و راهور ندارد، اظهار نمود: كسانی هستند كه می خواهند با زور دنیا را درست كنند كه این امر شدنی نیست، چونكه ظلم دوام ندارد.
وی گریزی به خلقت انسان توسط خداوند زد و اظهار داشت: از دیدگاه خداوند، انسان به جهت قوه تعقل دارای ظرفیت بزرگی است كه خداوند انسان را جانشین خود در دنیا قرار داد.
این مسئول افزود: همه ما نمایندگان نظام جمهوری اسلامی هستیم و باید بندگی خدا را كرده و از خدمت رسانی صادقانه دریغ نكنیم.
ایشان در ادامه با اشاره به تنوع اقلیمی و آب و هوایی در كشور، اضافه كرد: ایران ما گلستان است، به شرطی كه همه ما در راه خدمت رسانی حركت نماییم.
بهرامی با اشاره به این كه تسریع در كار و جهادگونه عمل كردن باید سرلوحه كار مسؤلان بخصوص در دادگستری ها قرار گیرد، اظهار داشت: با عنایت به نقش سازنده كشاورزان در كشور باید از كشاورزی حمایت كرده و محصولات آنها بموقع خریداری شود.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان این كه قلب جای خدا است، اظهار داشت: حاكمیت و بندگی خدا در دل امام حسین (ع) سبب شد كه ایشان حتی در گودال قتل گاه هم گفتند خدایا راضی ام به رضای تو.
وی با اشاره به این كه خوشبختانه ریاست قوه قضائیه كمر همت بسته اند برای این كه همه مسیر درست را بروند، اضافه كرد: در این راستا پیشگیری باید در اولویت باشد.
این مسئول با اشاره به این كه پیشگیری در شهرستان ها به مراتب راحت تر است، اظهار داشت: باید با عزم جهادی به سمت اشتغال زایی حركت كرد.
وی با اشاره به این كه كشور ما امروز در جهان در اوج عزت و قدرت قرار دارد، افزود: سرنگونی پهپاد آمریكایی كه به حریم هوایی ایران تجاوز كرده بود با موشكی مورد برخورد قرار گرفت كه ساخت كشورمان بود.
1398/06/15
11:52:42
5.0 / 5
4702
تگهای خبر: اشتغال , رئیس , ساخت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است