مدیركل تعزیرات حكومتی زنجان خبر داد

طرح نظارت تعزیرات ویژه بازگشایی مدارس

طرح نظارت تعزیرات ویژه بازگشایی مدارس به گزارش ثبت آسان مدیركل تعزیرات حكومتی استان زنجان اظهار داشت: با طرح نظارت ویژه بازگشایی مدارس، با متخلفان حوزه لوازم التحریر برابر با قانون برخورد می شود.


مرتضی ممیزی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به فرارسیدن زمان بازگشایی مدارس، اظهار نمود: با فرارسیدن مهر ماه هرساله شاهد افزایش خرید لوازم التحریر، كیف و كفش و لباس و... توسط دانش آموزان و دانشجویان هستیم كه در این ایام بازار نیازمند نظارت بیشتر است.
وی از آغاز طرح ویژه بازگشایی مدارس با محوریت تعزیرات حكومتی استان زنجان اطلاع داد و اضافه كرد: طرح نظارت با همكاری سازمان های مربوطه در چارچوب گشت های مشترك سیار با حضور روسای شعب تعزیرات حكومتی برای نظارت بر اصناف فعالیت خویش را شروع شده است.
این مسئول افزود: در این طرح نظارت بر عرضه كنندگان كیف و كفش، لوازم التحریر، لباس فروشی افزایش داشته تا بازار از وضعیت تعادل خود خارج نشود و شهروندان برای تامین نیازهای خود مشكلی نداشته باشند.
ممیزی خاطرنشان كرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده تخلفات همچون گران فروشی، احتكار، درج نبودن قیمت بر روی كالا، صادر نكردن فاكتور و... با رفتن به اداره كل تعزیرات حكومتی در شهرستان زنجان و همینطور ادارات تابعه در شهرستان ها نسبت به پیگیری شكایات خود اقدام نمایند.
مدیركل تعزیرات حكومتی استان زنجان، خاطرنشان كرد: طرح نظارت ویژه بازگشایی مدارس تا تاریخ ۱۵ مهرماه اجرا می شود كه در آن بیشتر از ۱۵ اكیپ بازرسی و نظارت بر بازار لوازم التحریر را انجام می دهند و بطور قطع با متخلفان برابر با قانون برخورد می شود.
1398/06/24
16:56:52
5.0 / 5
4871
تگهای خبر: اداره , بازار , سازمان , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است