مدیركل زندان های استان تهران:

حضور قضات در زندان ها باعث تعیین تكلیف افراد تحت قرار می شود

حضور قضات در زندان ها باعث تعیین تكلیف افراد تحت قرار می شود به گزارش ثبت آسان مهرانگیز، سرپرست دادسرای ناحیه ۲۰ و فیروزجائی، سرپرست دادیاری نظارت بر زندان به همراه حیات الغیب مدیر كل زندان های استان تهران از اردوگاه فشافویه بازدید نمودند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از زندان های استان تهران، در این دیدار سیدحشمت اله حیات الغیب مدیركل زندان های استان تهران با اشاره به لزوم حضور قضات در زندانها به منظور بررسی پرونده های زندانیان حوزه های مربوطه اظهار نمود: این روند باعث آرامش روانی آنان شده، از رجوع تعداد زیادی از خانواده ها به مراجع قضایی جلوگیری می كند.

مدیر كل زندانهای استان تهران، ضمن اشاره به آثار مثبت رفع مشكلات قضایی مددجویان اضافه كرد: حضور قضات در زندانها باعث تعیین تكلیف زندانیان تحت قرار و رفع مشكلات آنان می شود و می توانیم شاهد كاهش جمعیت كیفری باشیم كه غیر از بازگشت زندانی و نان آور نزد خانواده، خیلی از هزینه های نگهداری وی هم از روی دوش سازمان و دولت برداشته می شود.
مهرانگیز ضمن تقدیر از مدیر اردوگاه فشافویه و كاركنان آن مجموعه، با مثبت ارزیابی كردن برنامه اداره كل زندانهای استان تهران در جداسازی زندانیان معتاد متجاهر در این اردوگاه، آمادگی خویش را جهت رفع مشكلات قضایی آنان و بازگشت سالم به جامعه اعلام نمود.1398/07/05
19:16:01
5.0 / 5
4275
تگهای خبر: اداره , ثبت , سازمان , سرپرست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است