حسینی خبر داد

آخرین دفاعیات یك متهم محیط زیستی دریافت شد

آخرین دفاعیات یك متهم محیط زیستی دریافت شد به گزارش ثبت آسان وكیل مدافع سپیده كاشانی ازمتهمان پرونده محیط زیست اظهار داشت: آخرین دفاعیات این پرونده دریافت شده و منتظر صدور رای از جانب شعبه 15 دادگاه انقلاب هستیم.


سیدكاظم حسینی در گفتگو با ایسنا، در اینباره اظهار نمود: با عنایت به دریافت آخرین دفاعیات پرونده موكلم در هفته گذشته در شعبه 15 دادگاه انقلاب از جانب قاضی صلواتی، منتظر صدور رای در این پرونده هستیم.
وی خاطرنشان كرد: افترا موكلم طبق ماده 508 قانون مجازات اسلامی است و با عنایت به اینكه قسمت دوم ماده 508 قانون مجازات حداقل مجازات را یك سال حبس آورده است و موكلم قریب به دو سال در بازداشت موقت است؛ بنابراین تبدیل قرار مناسب منجر به آزادی در پرونده ضروریست.
حسینی اضافه كرد: چند متهم دیگر كه قبلا اتهامشان افساد فی الارض بود، مانند سایر متهمان اتهامشان به ماده 508 قانون مجازات اسلامی تغییر نمود.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه 22 مهرماه از تغییر افترا «افساد فی الارض» سه متهم محیط زیستی اطلاع داده بود.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، ماده 508 كتاب پنجم قانون مجازات اسلامی مقرر داشته است است كه «هر كس یا گروهی با دول خارجی متخاصم به هر نحو ضد جمهوری اسلامی ایران همكاری نماید، در صورتیكه محارب شناخته نشود به یك تا ده سال حبس محكوم می گردد.»1398/08/11
21:10:06
5.0 / 5
5092
تگهای خبر: كتاب , موكل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است