اشتغال زایی، جوان گرایی و محرومیت زدایی سه ضلع مثلث كارآفرینی فولاد بافت

اشتغال زایی، جوان گرایی و محرومیت زدایی سه ضلع مثلث كارآفرینی فولاد بافت به گزارش ثبت آسان مدیر روابط عمومی بانك گردشگری اعلام نمود: با راه اندازی كارخانه فولاد بافت در سال رونق تولید، علاوه بر محرومیت زدایی از این شهرستان برای 2750 نفر از جوانان تحصیلكرده بومی اشتغال به وجود آمده است.به گزارش روابط عمومی بانك گردشگری، بابك شهیدی اظهار داشت: همین طور در فاز ۲ طرح فولاد بافت برای ۵۰۰ نفر اشتغال مستقیم و برای ۵۰۰۰ نفر اشتغال غیر مستقیم ایجاد خواهد شد كه بدین سان با احتساب فازهای یك و ۲ در مجموع برای بیشتر از ۸۰۰۰ نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.
وی اضافه كرد: كارخانه فولاد بافت بزرگترین مجموعه صنعتی شهرستان است كه در سال رونق تولید افتتاح آن سبب شده تا علاوه بر عمران و آبادانی بافت، این شهرستان از مهاجر فرست به مهاجر پذیر تبدیل گردد.
وی افزود: جهش شهرستان بافت مربوط به سه سال اخیر است كه كارخانه فولاد بافت در آن راه اندازی شده و چهره این شهرستان را متحول كرده و تا حدود زیادی قدرت خرید مردم را افزایش داده است.

شهیدی اظهار داشت: در راه اندازی كارخانه فولاد بافت از پیمانكاران داخلی استفاده شده و بطور ۱۰۰ درصد توان فنی و مهندسی متخصصان ایرانی بكار گرفته شده و كارآفرینی به وجود آورده است.
وی اضافه كرد: كارآفرینی این كارخانه برای متخصصان و مهندسان داخلی آن هم در شرایط تحریم، سبب شده تا علاوه بر عدم وابستگی به شركت های خارجی، میلیونها دلار صرفه جویی برای كشور ایجاد شود.
شهیدی اشاره كرد: در راه اندازی فاز یك كارخانه فولاد بافت با ظرفیت تولید سالانه ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی از فناوری كاملا بومی شده ایرانی PERED استفاده شده و حدود ۱۲۰ میلیون یورو برای آن هزینه شده است. 2121

1398/08/26
10:31:55
5.0 / 5
4351
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است