رئیس سازمان تعزیرات حكومتی:

رسیدگی به پرونده های خودرو بدون چشم پوشی انجام می شود

رسیدگی به پرونده های خودرو بدون چشم پوشی انجام می شود به گزارش ثبت آسان رئیس سازمان تعزیرات حكومتی در نشست مشترك با مدیرعامل ایران خودرو ضمن تاكید بر حفظ حقوق مشتری های این شركت اظهار داشت: باید اجرای احكام را به یك تصمیم مشاركتی میان تعزیرات و ایران خودرو تبدیل نماییم.به گزارش ثبت آسان به نقل از سازمان تعزیرات حكومتی، جمال انصاری در نشست مشترك با مدیرعامل ایران خودرو و مدیران این شركت، اظهار نمود: دو درصد از پرونده های سازمان تعزیرات مربوط به خودرو است، اما درگیری سازمان با این مساله به صورت تقریبی ۲۹ درصد است.

وی اضافه كرد: با عنایت به مطالبات مردم، نمی توانیم به پرونده های خودرو بی تفاوت باشیم و در همین راستا از هر مكانیسمی كه بتواند مشكلات مشتریان را پیش از دادرسی حل كند، استقبال می نماییم.
رئیس سازمان تعزیرات حكومتی با اشاره به ضرورت ایجاد سامانه مشترك به منظور رسیدگی سریع تر به پرونده های خودرو، اظهار نمود: حالا روسای شعب این سیاست را در پیش گیرند كه هر تبیینی كه می تواند صورت گیرد تا خودرو ها هر چه سریعتر به مردم تحویل شود.

انصاری با اشاره به اینكه رسیدگی به پرونده های خودرو بدون چشم پوشی انجام می شود، اظهار داشت: در كنار اقدامات حكمی، سازمان تعزیرات به منظور پیش گیری از وقوع تخلفات به دنبال اقدامات همراهی نیز هست.

معاون وزیر دادگستری در ادامه خطاب به روسای شعب تعزیرات حكومتی حاضر در این جلسه، اظهار داشت: ما باید با حفظ حقوق مشتری های ایران خودرو و سایپا رضایت مردم را كسب نماییم و به این منظور دقت و سرعت را در كار باید افزایش داد و از صدور احكام مبهم و مجمل كه اجرای احكام را گمراه كند، خودداری كرده و اهتمام بر این باشد كه اجرای احكام را به یك تصمیم مشاركتی میان تعزیرات و ایران خودرو تبدیل كنید.

در این جلسه علت عدم تحویل خودرو های این شركت مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد امكان امضای تفاهم نامه به منظور جلب رضایت مشتریان و ایفای تعهدات بررسی شود.

منبع:

1398/10/02
23:58:01
5.0 / 5
4338
تگهای خبر: خودرو , رئیس , سازمان , سیاست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است