رئیس حوزه ریاست دادستانی كل كشور:

حق ایران برای یك انتقام سخت از آمریكا محفوظ و قابل اعمال خواهد بود

حق ایران برای یك انتقام سخت از آمریكا محفوظ و قابل اعمال خواهد بود به گزارش ثبت آسان رئیس حوزه ریاست دادستانی كل كشور با اشاره به حضور پرشور مردم در مراسم خاكسپاری پیكر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: حق ایران برای یك انتقام سخت بعنوان دفاع مشروع محفوظ و قابل اعمال خواهد بود.


به گزارش ثبت آسان به نقل از قوه قضاییه، علی اكبر بختیاری با اشاره به حضور پرشور مردم در تشییع پیكر سردار حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شخصیتی بین المللی و محبوب همه مردم، محور مقاومت و دیگر آزادگان جهان بوده و هست و عمل آمریكا در ترور این شخصیت بزرگ با دستور رئیس جمهور آمریكا مصداق بارز یك عملیات تروریستی دولتی است و بر طبق موازین حقوق بین الملل و برابر قوانین جاری جامعه جهانی، قابل تعقیب در مجامع داخلی و بین المللی است.
وی افزود: حق ایران برای یك انتقام سخت بعنوان دفاع مشروع محفوظ و قابل اعمال خواهد بود؛ متاسفانه غرب و در راس آن آمریكا بعنوان مدعی حقوق بشر با سپردن حاكمیت خود به دست افراد نابخرد و با اقدامات ضدبشری و برخلاف حقوق بین المللی رهبران آنها جامعه جهانی را به سمت ناامنی پیش می برد.
بختیاری اشاره كرد: اولا آنها صلاحیت ریاست بر سازمان های بین المللی را ندارند و ثانیا مردم بزرگوار ایران با حضور در تجمع میلیونی امروز كه بعد از رحلت حضرت امام (ره) سابقه نداشته است، نشان دادند این سردار بزرگ محبوب دل ها است و استكبار جهانی به سركردگی آمریكا مغضوب همه ملت ایران از هر قشری بوده و هست.
رئیس حوزه ریاست دادستانی كل كشور اضافه كرد: این جمعیت نشان داد كه همواره پشتیبان ولی امر مسلمین و آحاد مختلف مستضعفین و محرومان و پابرهنه ها است و به كمتر از انتقامی سخت، از این جنایتكار تروریسم قانع نخواهد شد.
وی اظهار داشت: در این صحنه ها جز عشق و ارادت به ولایت و سربازان ولایت و خادمان ملت بزرگ ایران چیز دیگری نبود و ممنون همه مردم بزرگوار ایران هستم.
منبع:

1398/10/16
23:05:22
5.0 / 5
4189
تگهای خبر: رئیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است