رئیس كمیسیون عمران مجلس:

پرونده های قبلی سقوط هواپیما به مراجع مربوطه و قوه قضائیه ارجاع شده است

پرونده های قبلی سقوط هواپیما به مراجع مربوطه و قوه قضائیه ارجاع شده است ثبت آسان: رئیس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه این كمیسیون پرونده های پیشین مربوط به سقوط هواپیما را با تعیین مقصران به مراجع مربوطه و دستگاه قضایی ارجاع كرده است.


محمدرضا رضایی كوچی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: تمامی پرونده های مربوط به سقوط هواپیما كه در كمیسیون عمران مورد بررسی قرار گرفته مستندا با تعیین قصورها، مقصران و تخلفات به هیات رییسه مجلس شورای اسلامی عرضه شده و اسامی متخلفان به دستگاه قضایی و سازمان بازرسی هم ارجاع شده است.
وی افزود: در ماجرای برخورد قطار، وزارت راه و شهرسازی و در ماجرای سقوط هواپیمای ای تی آر شركت فرودگاه ها، سازمان هواپیمایی، خلبان و هواپیمایی آسمان قصور و كوتاهی داشتند. در مورد سقوط پرواز تهران – یاسوج هم سازمان هواپیمایی قصوری داشت كه در گزارش ها ذكر شده است.
رئیس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره ی این كه آیا برخوردی با مقصران پرونده های سقوط هواپیما صورت گرفته یا خیر؟، اظهار نمود: وظیفه ما بعنوان مجلس استخراج تخلف ها و ارجاع آن به دستگاه قضایی است و انجام برخورد باید از جانب دستگاه های نظارتی صورت گیرد.
منبع:

1398/10/25
16:49:14
5.0 / 5
4394
تگهای خبر: رئیس , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است