چهل و یكمین سالگرد انقلاب اسلامی،

آیت الله جنتی: ما كار خویش را كردیم، مردم عزیز شما هم كار خویش را كنید

آیت الله جنتی: ما كار خویش را كردیم، مردم عزیز شما هم كار خویش را كنید به گزارش ثبت آسان دبیر شورای نگهبان در ارتباط با انتخابات اظهار نمود: ما كار خویش را كردیم و ای مردم عزیز شما هم كار خویش را كنید.به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، آیت الله جنتی با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار نمود: سلام بر همه مردم عزیز، من باید دست و پای این مردم را ببوسم كه ۴۱ سال است عقب نشینی نمی كنند و مقاومت كردند و با قدرت ها جنگیده اند.

وی اضافه كرد: انقلاب از ایام خداست و تمام قدرت ها آمدند تا انقلاب مردمی ما را بشكنند اما آنها شكسته شدند و ما نشدیم و خدا یار و یاور ما بوده است.

دبیر شورای نگهبان با اشاره به اینكه امام را خدا یاری كرد، اظهار داشت: امت امام را خدا یاری كرد و وقتی خدا یاری كند هیچ قدرتی نمی تواند آنها را بشكند.

وی اضافه كرد: به كوری چشم دشمن ترامپ، آمریكا، انگلیس، آل سعود مردم ما چهل و یكمین سال پیروزی انقلابشان را جشن می گیرند.

جنتی با اشاره به اینكه ما ایستاده ایم و عقب نشینی نمی نماییم اظهار داشت: تحریم و جنگ ضد ما كردند و كشتند و هر شرارتی توانستند انجام دادند اما قدرت اسلام روز به روز بیشتر شد.

وی در پاسخ به سوالی در ارتباط با خصوصیت های حضور سال جاری نسبت به سال های گذشته اظهار داشت: سال جاری شرارت و رذالت آمریكا بیشتر شده است و از سوی دیگر معامله قرن را مطرح كرده تو فلسطین را نابود كند. همینطور روز به روز تحریم و تهدید می كند كه مردم ما بترسند و عقب نشینی كنند.

وی اضافه كرد: بر فشارهای اقتصادی را هم افزوده اما مردم ما می گویند می میریم اما ذلت نمی پذیریم.

دبیر شورای نگهبان در ارتباط با انتخابات اظهار نمود: ما كار خویش را كردیم و ای مردم عزیز شما هم كار خویش را كنید.

وی اضافه كرد: كسانی را انتخاب كنید كه طعم گرسنگی را چشیده باشند و درد مردم را بدانند و به داد فقرا برسند. وقتی به مجلس می روند به فكر جیبشان نباشند.

دبیر شورای نگهبان تصریح كرد: كسانی كه به فكر مردمشان و راستگو، راستگو و راستگو باشند را انتخاب كنید. اگر دیدید راست می گویند به آنها رای دهید و اگر دیدید دروغ می گویند به آنها رای ندهید.

جنتی در ادامه در ارتباط با مبحث رد صلاحیت ها و اعتراض بعضی از گروه ها به آن اظهار داشت: كاری كه كردیم در این مدت توانستیم ببینیم آن كسانی كه قبلا در مجلس فاسد شده بودند كنارشان بزنیم و آنهایی كه فاسد نشده بودند را نگه شان داریم. برای آینده هم هر كسی شكایت نمود به شكایتش رسیدگی كردیم و به آنها كه رد شده بودند اعلام كردیم شكایتی دارید بكنید.

وی اضافه كرد: آمدند و نشستند و جواب حرف هایشان را شنیدند و دفاعیاتشان را كردند و رفتند.

دبیر شورای نگهبان در انتها خطاب به مردم تصریح كرد: ای مردم به مردم راستگو، مومن و انقلابی رای دهید.
1398/11/22
17:08:56
5.0 / 5
4041
تگهای خبر: اقتصاد , سند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است