رئیس قوه قضاییه:

مسؤلان شهری متخلف در زمین خواری لواسانات تحت تعقیب قرار گرفتند

مسؤلان شهری متخلف در زمین خواری لواسانات تحت تعقیب قرار گرفتند به گزارش ثبت آسان رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: مسؤلان شهری متخلفی كه در پرونده زمین‎خواری های لواسانات نقش داشتند، تحت پیگرد قرار گرفته اند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، قوه قضاییه اعلام نمود:
آیت الله سید ابراهیم رییسی همزمان با فرارسیدن میلاد حضرت زهرا سلام‎الله علیها، روز زن و مادر، آیت الله رئیسی با حضور در منزل شهیدان افراسیابی با مادر پنج شهید این خانواده دیدار نمود.
در این دیدار كه در فضایی صمیمی صورت پذیرفت، رئیس قوه قضاییه به تجلیل از صبر و مجاهدت و سرمایه‎گذاری عظیم این خانواده برای اعتلای انقلاب اسلامی پرداخت.
رئیس قوه قضاییه خطاب به مادر پنج شهید خانواده افراسیابی اظهار داشت: شما یكی از بزرگترین سرمایه گذاران این انقلاب هستید. سرمایه گذاری شما برای این انقلاب، تقدیم بهترین فرزندان این ملت بود. یقین داشته باشید ما تا نفس در بدن داریم، اجازه نمی دهیم آثار خون مطهر فرزندان شما و سختی‎هایی كه شما در فراغ این فرزندان كشیده‎اید، از بین برود.
آیت‎الله رئیسی، به وجود زمینه‎های برخی لغزش‎ها در مسئولیت و مدیریت اشاره كرده و اضافه كرد: در بعضی مواقع هواهای نفسانی بر میثاقی كه برخی با خدای خود بسته‎اند غلبه پیدا می‎كند و باعث آن می‎شود كه خانواده شهدا كه این سختی و مشقت را برای انقلاب كشیده‎اند، گله‎مند بشوند. چنان كه شما مادر شهید با خود بگویید ما فرزندانمان را تقدیم كردیم تا علم دین و عدالت برپا بشود ولی برخی صحنه‎ها با این هدف سازگاری ندارد.
رئیس قوه قضاییه اضافه كرد: ما تا جایی كه قوت داریم، تلاش می نماییم از این سرمایه گذاری بزرگ شما برای انقلاب حفاظت نماییم و اجازه ندهیم كه این سرمایه گذاری از بین برود و بدانید كه این سرمایه‎گذاری از بین نخواهد رفت چون كه خون این شهدا به خون سیدالشهدا ضد السلام متصل شده است. مگر خداوند از خون سید الشهدا ضد السلام گذشت كه از خون عزیزان شما بگذرد. امكان دارد ناملایمتی‎هایی را ببینیم، اما آنچه باقی خواهد ماند صداقت پاكی و سرمایه گذاری بزرگ شما با تقدیم فرزندانتان است.
رئیس قوه قضاییه همینطور در پاسخ به گلایه خانواده شهیدان افراسیابی درباره پرونده زمین‎خواری در منطقه لواسانات تصریح كرد: در این پرونده و پیرو گزارشاتی كه به قوه قضائیه رسید، مسؤلان شهری متخلفی كه در زمین‎خواری های آن منطقه نقش داشتند، تحت پیگرد قرار گرفتند. درباره تصاحب بخش‎های از زمین پر وسعت كلاك هم گزارشاتی دریافت شد كه با اقدام قوه قضاییه كل این زمین در منطقه كلاك از دست افراد متخلف بازپس گرفته شده و به بیت‎المال بازگردانده شد.
در این دیدار مادر شهیدان افراسیابی از اقدامات قوه قضاییه تجلیل كرده و اظهار داشت: از زمانی كه شما در قوه قضائیه مسئولیت گرفته‎اید، مفاسد اقتصادی كمتر شده است. از شما می خواهیم برای برخورد با مفاسد و گرانی اقدام قاطع انجام دهید.
آیت‎الله رئیسی در این دیدار دستور ویژه‎ای هم برای پیگیری پرونده تخلف مطرح شده از جانب خانواده شهیدان افراسیابی در منطقه لواسانات صادر كردند.1398/11/26
21:16:12
5.0 / 5
4389
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است