مدیركل تعزیرات حكومتی استان كردستان اعلام كرد

كشف و ضبط 32 هزار عدد دستكش لاتكس احتكار شده در سنندج

كشف و ضبط 32 هزار عدد دستكش لاتكس احتكار شده در سنندج ثبت آسان: مدیركل تعزیرات حكومتی استان كردستان اظهار داشت: نیروهای تعزیرات حكومتی كردستان موفق به كشف و ضبط 32 هزار عدد دستكش لاتكس احتكار شده از یك فروشگاه عرضه لوازم و تجهیزات بهداشتی شدند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از اداره كل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حكومتی، سید نجیم حسینی از كشف و ضبط ۳۲ هزار عدد دستكش لاتكس به همراه ۷۶ محلول ضدعفونی كننده در سنندج آگاهی داد و اظهار داشت: اكیپ های گشت و بازرسی سازمان تعزیرات در بازدید از مراكز عرضه مواد ضدعفونی كننده، ماسك و دستكش، موفق به كشف ۳۲ هزار دستكش لاتكس احتكار شده در یك فروشگاه عرضه لوازم و تجهیزات بهداشتی شدند.
وی اضافه كرد: همین طور در این بازرسی ۷۶ محلول ضدعفونی كننده كه به قیمت بالاتر از قیمت واقعی به بازار عرضه می شد، كشف و ضبط شد.
مدیركل تعزیرات حكومتی استان كردستان با اشاره به اینكه متهم به جرم گران فروشی و احتكار محكوم می شود، اشاره كرد: اكیپ های گشت و بازرسی سازمان تعزیرات حكومتی در تمامی شهرها فعالیت دارند و چنانچه هر داروخانه ای نسبت به عدم عرضه ماسك و ژل ضدعفونی و یا گرانفروشی این كالاها اقدام نماید با داروخانه متخلف برخورد می شود.
منبع:

1398/12/15
19:30:48
5.0 / 5
3860
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است