آوایی:

با لحاظ 3 اصل سرعت، دقت و قاطعیت، حفظ آبرو و اعتبار مردم در اولویت قرار دارد

با لحاظ 3 اصل سرعت، دقت و قاطعیت، حفظ آبرو و اعتبار مردم در اولویت قرار دارد به گزارش ثبت آسان وزیر دادگستری اظهار داشت: با لحاظ سه اصل سرعت، دقت و قاطعیت، حفظ آبرو و اعتبار مردم در اولویت قرار دارد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری، در سخنانی كه بصورت زنده از شبكه تلویزیونی ایران كالا پخش گردید، اطلاع رسانی به مردم درباب كارهای انجام گرفته در حوزه رصد و كنترل بازار را امری حیاتی و مهم برشمرد.
آوایی با تشكر از كادر درمانی و نظام بهداشتی كشور بخاطر مبارزه همه جانبه با ویروس كرونا و درمان مبتلایان، همراهی و دقت مردم را دراین زمینه حیاتی و مهم برشمرد و اظهار داشت: یكی از مصادیق و راههای همراهی مردم در این خصوص، كاهش حضور در بازار و انجام خریدها بصورت اینترنتی و در فضای مجازی است كه می بایست برای این مهم، ضمن آماده سازی بسترها و ارائه آموزشهای لازم، شرایط طرح شكایت از تخلفات در فضای مجازی نیز تبیین شود.
وزیر دادگستری در این گفتگوی زنده تلویوزیونی كه با مدیریت شبكه ایران كالا و استقرار استودیوی آن در وزارت دادگستری صورت گرفت، پرهیز از كارهای نمایشی و بزرگ نمایی را موضوعی كلیدی در امر اطلاع رسانی عنوان نمود و با تاكید بر اطلاع رسانی و اطمینان بخشی بموقع، بر ضرورت برخورد قاطع در عین رعایت انصاف و عدالت اصرار كرد.
او همینطور بر سرعت در رسیدگی به پرونده ها و اعلام نتایج به مردم بویژه در پرونده هایی كه به بازار و اطمینان مردم لطمه وارد میكند اصرار كرد و اظهار داشت: باید مراقب باشیم بخاطر هیجانات لحظه ای و صرفا برای شاد كردن موقت مردم، كاری را انجام ندهیم كه بواسطه آن آبرو و اعتبار افراد و بازاریان بدون دلیل زیر سوال برود و یا اموال و دارایی های آنان بدون دلیل موجه ضبط شود.
وزیر دادگستری همین طور در بخش دیگری از سخنان خود بر سرعت، دقت و قاطعیت در امر رصد و كنترل بازار در عین حفظ آبرو و اعتبار كسبه و بازاریان اصرار كرد.
آوایی با دعوت از ادارات كل تعزیرات استانهای سراسر كشور به حضور پررنگ تر در عین همراهی با رسانه ها و اطلاع رسانی بموقع و اثربخش فعالیتها به مردم، بر هماهنگی و همراهی بیش از پیش رسانه ها با وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حكومتی برای انعكاس اخبار و تلاشهای صورت گرفته در تنظیم و كنترل بازار اصرار كرد.
منبع:

1398/12/26
23:02:28
5.0 / 5
3781
تگهای خبر: بازار , سازمان , كالا , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است