كشف ۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق دپو شده از یك مرغداری در فارس

كشف ۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق دپو شده از یك مرغداری در فارس ثبت آسان: مدیركل تعزیرات حكومتی استان فارس از كشف محموله دپو شده سوخت در یك مرغداری و محكومیت قاچاقچی سوخت اطلاع داد.به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، به نقل از اداره كل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حكومتی، علی مبشری اظهار نمود: با دریافت اطلاعاتی در مورد دپوی مقادیر زیادی سوخت در یك مرغداری متروكه واقع در حومه شهرستان فسا، ماموران انتظامی با گرفتن مجوز قضایی وارد این مرغداری شدند.

وی افزود: ماموران طی بازرسی از این مرغداری بیشتر از ۲۰ هزار لیتر گازوئیل را كه در مخازن بزرگی نگهداری می شد، كشف و ضبط كردند.

مدیركل تعزیرات حكومتی استان فارس با اشاره به بازداشت یك نفر در این رابطه خاطرنشان كرد: با تشكیل پرونده ای تحت عنوان قاچاق و ارسال به تعزیرات حكومتی شهرستان فسا، این اداره مبادرت به بازجویی از متهم و تحقیق و بررسی پیرامون مبحث كرد كه مشخص شد سوخت های كشف شده به قصد فروش غیرقانونی در این محل دپو شده است.

مبشری با اشاره به مشخص شدن تخلف متهم پرونده افزود: شعبه رسیدگی كننده حكم به ضبط گازوئیل ها و جریمه ۲ میلیارد و دویست میلیون ریالی متهم صادر كرد.
1399/01/06
21:53:42
5.0 / 5
3820
تگهای خبر: اداره , سازمان , فروش , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است