گفت وگوی رییسی با فرماندهان ارتش و سپاه و پیگیری آخرین اقدامات انجام شده در مقابله با كرونا

گفت وگوی رییسی با فرماندهان ارتش و سپاه و پیگیری آخرین اقدامات انجام شده در مقابله با كرونا به گزارش ثبت آسان بامداد امروز آیت الله رییسی رئیس قوه قضاییه در تماسهای تلفنی جداگانه با فرمانده كل ارتش و فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، استانداران و روسای كل دادگستری استان های مازندران، هرمزگان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته در مقابله با كرونا قرار گرفت.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، به نقل از مركز رسانه قوه قضائیه آیت الله رییسی رییس قوه قضاییه در تماس تلفنی با امیر سرلشكر موسوی فرمانده كل ارتش از ورود و اقدامات ارتشیان و سایر نیروهای مسلح در خدمات رسانی به مردم تشكر كرد و اظهار داشت: بر خود لازم می دانم صمیمانه از زحمات شما و نیروهای تحت امر در مقابله بیماری كووید ۱۹ تشكر نمایم.
رییسی با اشاره به تلاشهای گسترده صورت گرفته از جانب واحدهای مختلف ارتش و ساماندهی سریع نیروها برای ضد عفونی كردن معابر و محله ها و همینطور اقدامات بهداشتی و درمانی در كمك به كادر درمان اظهار داشت: ارتش در این حوزه به خوبی درخشیده است و سازمان دهی سریع شما در ایجاد بیمارستان و نقاهتگاه ها هم امید ویژه ای برای مردم بوجود آورده و هم جان تازه ای به كادر بهداشت و درمان كشور داده است. اقدامات جهادی ارتش برای مردم اطمینان آفرین و امیدبخش است.
امیر سرلشكر موسوی، فرمانده كل ارتش، ضمن تبریك ایام و تشكر از آیت الله رییسی به خاطر پیگیری امور جاری كشور اظهار داشت: آنچه در رسانه ها به آن پرداخته شده است، بخشی از اقدامات جهادی ارتش جمهوری اسلامی ایران است. ما با همه توان در خدمت مردم و بخش بهداشتی و درمانی كشور هستیم و الحمدلله آمادگی مناسبی برای خدمت بوجود آورده ایم.
رییس قوه قضاییه در ادامه با سرلشگر سلامی فرمانده كل سپاه هم گفتگوی تلفنی ای داشت و اظهار داشت: نیروهای مسلح بخصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره نشان دادند كه نیروهایی از مردم و با مردم هستند كه در همه بحرانها شامل سیل و زلزله و بخصوص در مقابله با بیماری كرونا وفاداری خود را به مردم ایران به اثبات رساندند.
رییسی خاطرنشان كرد: وقتی هزاران تخت توسط نیروهای مسلح در حداقل زمان برای عرضه خدمات فراهم می شود چه نیازی به چند تخت ارسالی می باشد، اگر كشورهای اروپایی قصد كمك به مردم ایران را دارند و در ادعای خود صادق هستند تحریم ها بخصوص تحریم در حوزه دارو را برداشته و مانع تراشی ها را كنار بگذارند تا جمهوری اسلامی بتواند نیازمندیها را در حوزه بهداشتی و درمان تأمین نماید.
رییس قوه قضاییه افزود: نجات جان یك انسان برای ما اهمیت ویژه ای دارد و تمام تلاش مسئولان باید این باشد كه از تلفات انسانی جلوگیری نمایند.
تماس تلفنی با استانداران و روسای كل دادگستری های استان های مازندران هرمزگان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان
رییس قوه قضاییه در تماسهای تلفنی جداگانه با استانداران و روسای كل دادگستری های استان های مازندران، هرمزگان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان، در جریان آخرین اقدامات انجام شده برای مقابله با كرونا در این استان ها قرار گرفت.
آیت الله رییسی با تاكید بر اعمال محدودیتها، افزایش مداخلات حداكثری موثر و محدودیت در تردد كه از ابتدا مورد اجماع كارشناسان و متخصصان بود اظهار داشت: باید محدودیت های موثر و مداخلات حداكثری مصوب، اجرایی و عملیاتی شود.
وی با اشاره به اعمال نظرات كارشناسان كه تمركز در اعمال محدودیت و مداخلات حداكثری دارند اظهار داشت: همه باید از نظرات كارشناسی حمایت و در راستانی اجرای مصوبات تلاش كنند.
رییس قوه قضاییه با اشاره به تجربه موفق برخی مدیران استانی كه طبق نظرات كارشناسان ستادملی مدیریت و مقابله با كرونا سخت گیریهای بیشتری را در مناطق تحت مدیریت خود اجرا كرده بودند افزود: در این مدت شاهد بوده ایم، در هر جایی كه مدیران منطقه ای و استانی محدودیت و سختگیریهای بیشتری را اعمال كردند، آن منطقه به لحاظ كنترل بیماری و كمتر شایع شدن آن، موثرتر عمل كرده و این دلیلی بر صحت نظر كارشناسان است.
در تماس رئیس قوه قضاییه با استانداران سیستان و بلوچستان و هرمزگان، آیت الله رییسی از اقدامات استانداران و مدیران مسئول كه همزمان در حوزه مقابله با كرونا و خدمت رسانی به سیل زدگان تلاش می كنند، تشكر كرد و بر خدمت رسانی به مردم تاكید نمود.

استاندار سیستان و بلوچستان و استاندار هرمزگان، هم با عرضه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در ارتباط با بیماری كووید ۱۹ در مورد سیل اخیر هم گزارشی دادند.

احمدعلی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان و فریدون همتی استاندار هرمزگان عنوان كردند: اقدامات گسترده ای در ارتباط با خرابی های سیل اخیر در روستاها و مناطق سیل زده انجام شده و فقط از نظر برخی راه های مواصلاتی و آب آشامیدنی مشكل داریم كه آنها هم بزودی مرتفع خواهند شد.

در آخر این گفتگو استانداران از نقش و همكاری مثبت مدیران قضایی در حوزه مقابله با كرونا تشكر نمودند و رئیس قوه قضاییه بار دیگر بر همكاری حداكثری مدیران قضایی با مدیران اجرایی و ستاد های استانی و ستاد ملی مقابله و مدیریت انتشار كرونا تاكید نمود.1399/01/08
14:25:27
5.0 / 5
3357
تگهای خبر: ثبت , خدمات , رئیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است