پرداخت یك هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه مهر ایران در اردبیل

پرداخت یك هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه مهر ایران در اردبیل ثبت آسان: اردبیل - ایرنا - مدیر شعب بانك قرض الحسنه مهر ایران استان اردبیل اظهار داشت: این بانك امسال بالغ بر یك هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به 10 هزار متقاضی پرداخت كرده است.


عقیل وكیلی روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران اضافه كرد: بانك مهر ایران الگوی بانكداری اسلامی است و تمام تسهیلات این بانك به صورت قرض الحسنه و با بهره 4 درصد به متقاضیان پرداخت می گردد.
وی بابیان اینكه بانك قرض الحسنه مهر ایران دنبال سود و منفعت نیست اضافه كرد: در طول 10 سال فعالیت بانك قرض الحسنه مهر استان اردبیل 63 هزار فقره تسهیلات به میزان 3هزار و 730 میلیارد ریال به متقاضیان در زمینه های مختلف پرداخت شده است.
مدیر شعب بانك قرض الحسنه مهر ایران استان اردبیل با اشاره به سرمایه اولیه این بانك در زمان تاسیس بیان كرد: اعتبار این بانك در ابتدای تاسیس در سال 86 حدود 15 هزار میلیارد ریال بود و هم اكنون با 540 شعبه در سطح كشور به عنوان یازدهمین بانك به لحاظ تعداد شعبه آماده عرضه تسهیلات برای سرمایه گذاری می باشد.
وی از فعالیت 14 شعبه بانك قرض الحسنه مهر ایران در استان اردبیل اطلاع داد و اظهار داشت: هفت شعبه از این تعداد در اردبیل و هفت شعبه دیگر در سایر شهرستان ها فعال است.
وكیلی بیان كرد: تسهیلات این بانك برای اموری چون تامین جهیزیه و لوازم ضروری زندگی، ازدواج و تحصیل، تعمیرات و ودیعه مسكن، هزینه های درمانی و بیمارستانی به صورت قرض الحسنه پرداخت می گردد.
مدیر شعب بانك قرض الحسنه مهر ایران استان اردبیل بابیان اینكه نمونه بانكداری اسلامی را بانك مهر ایران تحقق بخشیده است اضافه كرد: بانكداری اسلامی در صنعت بانكداری با رونق خاصی خویش را نشان داده است و بانك قرض الحسنه مهر ایران هم اولین بانك است كه بانكدار ی اسلامی را با ارائه تسهیلات قرض الحسنه در كشور رواج داده است.
وكیلی درباره حمایت بانك قرض الحسنه مهر ایران از طرح های اقتصاد مقاومتی اضافه كرد: تمام تسهیلات این بانك در جهت سیاست های اقتصاد مقاومتی پرداخت می گردد.
مدیرشعب بانك قرض الحسنه مهر ایران استان اردبیل همكاری خوب این بانك با دستگاه های اجرایی را خاطرنشان كرد و اظهار داشت: امسال 27 میلیارد ریال افراد تحت پوشش كمیته امداد، چهار میلیارد ریال به افراد تحت پوشش بهزیستی و 11 میلیارد ریال هم به معرفی شدگان بنیاد مسكن اردبیل پرداخت شده است.
خبرنگار: یعقوب شاددل**انتشاردهنده: عارف شیرزاد
7110/ 1257


1396/09/15
11:29:02
5.0 / 5
4935
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است