تماس های تلفنی رییس قوه قضاییه با وزیر كشور، رییس صداوسیما و استاندار كردستان

تاكید رییسی بر آگاهی بخشی در حوزه رسانه و حفظ امنیت شهروندان در شرایط كرونایی

تاكید رییسی بر آگاهی بخشی در حوزه رسانه و حفظ امنیت شهروندان در شرایط كرونایی به گزارش ثبت آسان رئیس قوه قضاییه در تماسهای تلفنی جداگانه با وزیر كشور، رئیس سازمان صدا و سیما و استاندار كردستان، صحبت كرد و به عرضه نكاتی در مورد طرح فاصله گذاری اجتماعی، آگاهی بخشی مفید و موثر رسانه ای و تأمین امنیت شهروندان پرداخت.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا و به نقل از مركز رسانه قوه قضاییه، در عصر دهمین روز فروردین ۱۳۹۹، حجت الاسلام والمسلمین رییسی طی تماس تلفنی با وزیر كشور از اقدامات موثر این وزارتخانه در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تمجید كرد و اظهار داشت: با عنایت به سفارش كارشناسان و مصوبه ستاد ملی مقابله با كرونا و گزارش هایی كه به بنده رسیده است، مدیریت وزارت كشور توانسته است اقدامات موثری را در زمینه اجرای این طرح به عمل آورد.
رئیس قوه قضاییه از دست اندركاران كمیته امنیتی، اجتماعی و سیاسی به جهت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و اجرای مطلوب طرح های مقابله با بیماری كووید -۱۹ قدردانی نمود و اظهار داشت: امیدوارم با سیاست های در پیش گرفته شده و همراهی شهروندان بتوانیم بزودی بر این ویروس وارداتی غلبه نماییم و سلامت را باردیگر به جامعه ایران برگردانیم.
نكته دیگری كه در تماس تلفنی رییسی با رحمانی فضلی مورد تاكید قرار گرفت، حوزه امنیت شهروندان در طول تعطیلات نوروز بود.
رییسی ضمن تمجید از تمهیدات اندیشیده شده در شوراهای تأمین استانی، اظهار نمود: نظر به گزارش های عرضه شده، اقدامات خوبی در حوزه تأمین امنیت شهروندان انجام شده و باید به علت تصمیم های اتخاذشده برای مقابله با جرایم سازمان یافته و تأمین امنیت شهروندان در این شرایط خاص در شوراهای تأمین استان ها قدردانی نمود.
رئیس قوه قضاییه در ادامه تماسهای تلفنی عصر یكشنبه خود، با علی عسكری رئیس سازمان صدا و سیما گفتگو كرد.
در این تماس تلفنی رییسی ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات موثر سازمان صدا و سیما در حوزه اطلاع رسانی، اقناع افكار عمومی در طرح فاصله گذاری اجتماعی، آگاهی بخشی در مورد به حداقل رساندن رفت و آمدهای غیرضرور و ساخت برنامه های كارشناسی در زمینه مقابله با ویروس كرونا، اظهار داشت: رسانه ها و به خصوص صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران باید برای مقابله با جنگ روانی دشمن و اقناع افكار عمومی نسبت به حقایق جاری كشور دست برتر را داشته باشند و اجازه ندهند شایعات و اخبار غیرواقعی افكار عمومی را مشوش نماید.
رئیس دستگاه قضا در ادامه ضمن تقدیر از موفقیت های بزرگ رسانه ملی، اظهار داشت: از دست اندركاران حوزه خبر و خبرنگاران رسانه ملی به واسطه حضور در صحنه های مختلف برای آگاهی بخشی حداكثری به مردم تشكر می كنم و امیدوارم این عزیزان در انجام رسالت بسیار مهم خود همیشه و همواره موفق باشند.
در تماس تلفنی رییسی با استاندار كردستان، بهمن مرادنیا گزارشی از اقدامات انجام گرفته در زمینه مقابله با ویروس كرونا، اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، اقدامات مختلف در جهت تأمین امنیت استان و موضوعات اخیر مربوط به زندان سقز عرضه كرد.
رئیس قوه قضاییه ضمن استماع گزارش عرضه شده، از اقدامات صورت گرفته استانداری كردستان تشكر كرد و نكاتی در باب مسائل امنیتی متذكر شد.1399/01/11
22:25:15
5.0 / 5
3175
تگهای خبر: رئیس , ساخت , سازمان , سیاست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است