معرفی مسئولین قضایی جدید شهرستان پاكدشت

معرفی مسئولین قضایی جدید شهرستان پاكدشت به گزارش ثبت آسان مراسم تكریم و معارفه مسئولین قضایی شهرستان پاكدشت برگزار گردید.به گزارش ثبت آسان به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری كل استان تهران، احسان مظفری در مراسم تكریم و معارفه مسئولین قضایی شهرستان پاكدشت با اشاره به وضعیت مطلوب قضایی حاكم بر شهرستان پاكدشت اظهار نمود: وحدت بین مسئولین و مردم بزرگترین امتیاز این شهرستان به حساب می آید و این عامل موثر سبب شده تا مسئولین اهتمام بیشتری در حل مشكلات و پیگیری امور داشته باشند.
وی ادامه داد: در آستانه میلاد با سعادت امام زمان كه حضرتش را به عدالت گستری می شناسیم؛ امید داریم با ظهور منجی عالم بشریت، عدل و داد در جهان گسترده شود و ما در حد توان بكوشیم تا در زمره سربازان امام زمان باشیم و در جهت اجرای عدالت و احقاق حق قدم برداریم.
معاون قضایی رئیس كل دادگستری استان تهران با اشاره به لزوم جلوگیری از وقوع جرم عنوان كرد: رفع دو مبحث اطاله دادرسی و حجم زیاد ورودی پرونده ها در دستگاه قضایی احتیاج به همكاری تمامی سازمان ها و نهادهای مرتبط دارد.
مظفری با اشاره به اهمیت كاهش اطاله دادرسی، اظهار داشت: در پرونده های قضایی رسیدگی باید در موقع خود انجام پذیرد، به نحوی كه هر شخصی به دستگاه قضایی رجوع نمود، حقش را در همان زمان به وی بدهیم و با مدیریت و كاهش اطاله دادرسی و انجام امور در زمان خود و كنترل ورودی ها نگذاریم جرمی محقق بشود.
در این مراسم صیاد عبدی بعنوان رئیس دادگستری شهرستان پاكدشت و احسان باغانی بعنوان دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان حكم انتصاب خویش را دریافت نمودند.
گفتنی است در این مراسم با اهداء لوح هایی از جانب رئیس كل دادگستری استان تهران از زحمات علیرضا كثیرلو و رحیم علیش پور بعنوان رئیس و دادستان سابق شهرستان پاكدشت تقدیر بعمل آمد.1399/01/20
19:28:19
5.0 / 5
3432
تگهای خبر: رئیس , سازمان , مدیریت , معاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است