ساعت كاری بانك ها تا آخر فروردین ماه اعلام گردید

ساعت كاری بانك ها تا آخر فروردین ماه اعلام گردید به گزارش ثبت آسان ساعت كار بانك ها و موسسات اعتباری در مدت زمانی ۲۳ تا ۳۰ فروردین اعلام گردید.


به گزارش ثبت آسان به نقل از خبر آنلاین، بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی برای خدمات رسانی به مشتریان به منظور کاهش خطرات ناشی از اپیدمی ویروس کرونا و دورسازی آن از مراجعان بانکی و کارکنان ساعات کاری خویش را متناسب با زمان کار دستگاه های اجرایی کشور از تاریخ ۲۳ فروردین تا ۳۰ فروردین اعلام نموده اند. بر این اساس، ساعت شروع کار برای کارمندان اداری بانک ها و موسسات در روزهای هفته ساعت ۷: ۳۰ شروع می شود و تا ساعت ۱۴: ۳۰ به پایان خواهد رسید و برای روزهای پنج شنبه ساعت آخر کار ۱۳ اعلام شده است. همینطور ساعت شروع کار در روزهای هفته برای مشتریان بانکی ۸ بامداد الی ۱۴ و در ایام پنج شنبه ۸ بامداد الی ۱۲: ۳۰ تعیین شده است.
برپایه این بخشنامه، برای تسریع بیشتر در انجام امور مراجعان بانکی از این پس کلیه ادارات و شعب بانکی با حضور نوبتی دو سوم از کارکنان خود فعالیت خواهند داشت و یک سوم از آنها در درجه اول از راه دورکاری و در مرتبه دوم با استفاده از مرخصی نوبتی فعالیت خواهند کرد. البته کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی همچنان تاکید دارد که مشتریان بانکی به منظور حفظ سلامت خود و پرسنل بانک، حتی الامکان از خدمات الکترونیکی بهره برده و مراجعات حضوری خویش را کاهش دهند. ۲۲۳۲۲۷

1399/02/11
11:26:57
5.0 / 5
3342
تگهای خبر: آنلاین , بانك , خدمات , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است