با اشاره به پیام رهبری در روز قدس ۹۹

سلیمانی: سازمان های حقوق بشری در حد شعار به حقوق بانوان و كودكان فلسطین توجه می كنند

سلیمانی: سازمان های حقوق بشری در حد شعار به حقوق بانوان و كودكان فلسطین توجه می كنند ثبت آسان: یك حقوقدان با بیان این كه «سازمان های دفاع از حقوق بشر در حد شعار به حقوق بانوان و كودكان فلسطین توجه دارند» اظهار داشت: این سازمان ها آن نگاه واقعی و وظیفه انسانی كه باید نسبت به كودك كشی و نسل كشی در یمن و فلسطین داشته باشند را ندارند.


عزالدین سلیمانی در گفتگو با ایسنا در ارتباط با وظیفه کشورهای مسلمان در مقابل سیاست های استکباری صهیونیسم در خصوص کمرنگ کردن مساله فلسطین اظهار داشت: یکی از فرازهای بسیار مهم فرمایشات مقام معظم رهبری، توجه عمده به سیاست های استکبار در خصوص کمرنگ کردن مساله فلسطین بود. مقام معظم رهبری اشاره صریحی به این مساله داشتند و فوری ترین وظیفه را مبارزه با این امر دانستند که به وسیله مزدوران فرهنگی-سیاسی دشمن در کشورهای اسلامی صورت می گیرد.
وی اضافه کرد: وظیفه عمده و اساسی کشورهای اسلامی، باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری این است که توجه ویژه ای به اشغال سرزمین فلسطین داشته باشند و در شرایط حاضر مساله ای که اهمیت بسیار زیادی دارد و مقام معظم رهبری هم اشاره ی عمده ای به آن داشتند بحث غصب و بیرون راندن مردم فلسطین از سرزمین های اجدادی خودشان است.
این حقوق دان افزود: به خصوص در شرایط فعلی، بیشتر فرمایشات معظم له، توجه دادن ملت های مسلمان و مجامع بین المللی و حقوق دانان آزاده جهان به تلاش در جهت پیشگیری از تشدید اقدامات رژیم صهیونیستی و یهودی سازی قدس اشغالی و کوشش برای الحاق بخشی از کرانه باختری به اراضی اشغالی بود.
این وکیل دادگستری در ارتباط با دفاع از حقوق زن و کودک هم اظهار داشت: متاسفانه مجامع بین المللی که داعیه دفاع از حقوق بشر و حقوق زن و کودک را دارند با سکوت مرگبار خود، مهر تاییدی بر اقدامات و جنایات رژیم صهیونیستی غاصب و کودک کش اسرائیل می زنند و به شکلی اقدامات آنها را تایید می کنند.
سلیمانی اضافه کرد: این سازمان ها در حد شعار به این مسائل توجه دارند و آن نگاه واقعی و وظیفه انسانی که باید نسبت به کودک کشی و نسل کشی در یمن و فلسطین داشته باشند را ندارند چون در اصل رژیم غاصب و جعلی اسرائیل با حمایت کشورهای غربی این اقدامات وحشی گرایانه را در سرزمین های اشغالی انجام می دهند.
سلیمانی در پایان، در ارتباط با نتایج مبارزه برای آزادی فلسطین اظهار داشت: باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و وعده های امام خمینی، اقداماتی که جبهه مقاومت و شهید سرافرازمان، حاج قاسم سلیمانی در منطقه از سال ها قبل انجام دادند، ان شاالله پیروزی نصیب ملت فلسطین و ملت های مسلمان خواهد شد، منوط به این که کشورهای اسلامی و خصوصا سران برخی از کشورهایی که ادعای عرب بودن و مسلمان بودن را دارند، دست از خیانت های خود بردارند و بیشتر به مساله فلسطین توجه داشته باشند.1399/03/05
13:53:32
5.0 / 5
2639
تگهای خبر: سازمان , سیاست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است