معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان خبر داد:

اتصال به سیب با هدف مراقبت از زندانیان سمنانی در مقابل كروناویروس

اتصال به سیب با هدف مراقبت از زندانیان سمنانی در مقابل كروناویروس به گزارش ثبت آسان سمنان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان از اتصال زندان سمنان به سامانه سیب با هدف مراقبت از زندانیان در مقابل كروناویروس اطلاع داد و از مسئولان خواست: اتصال زندان های شاهرود، دامغان و گرمسار به سامانه یكپارچه بهداشت (سیب) هم با هدف پیشگیری از انتشار كرونا ویروس در میان زندانیان با جدیت دنبال شود.


حبیب الله خجسته پور 19 شهریورماه در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و زنان و خانواده استان سمنان در سالن یادگار امام (ره) استانداری اظهار نمود: زندان جدید سمنان با پیگیری استانداری و دانشگاه علوم پزشکی سمنان برای کنترل و پیشگیری از انتشار کرونا ویروس در میان زندانیان، به سامانه سیب متصل شد و انتظار آن است که این رویه در دیگر زندان های استان هم باجدیت دنبال شود.
وی اشاره کرد: انتشار کرونا ویروس برگزاری خیلی از رویدادهای فرهنگی و اجتماعی در جامعه را تحت تأثیر قرار دارد و امیدواریم این شرایط با عنایت پروردگار هرچه سریع تر برطرف شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان افزود: در مهد کودک ها و برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برنامه هایی با محوریت مهارت زندگی و داشتن روحیه شاد مورد توجه قرار گرفته است.
خجسته پور در آستانه هفته کودک و نوجوان از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خواست: برنامه های خویش را باتوجه به انتشار کرونا ویروس عرضه کرده و برنامه های عملیاتی 6 ماهه دوم سالجاری این اداره کل هم تدوین شود.
وی افزود: در جلسه ویدئو کنفرانسی اخیر رهبر معظم انقلاب با مدیران آموزش و پرورش، ایشان از وضعیت مهدکودک ها چندان رضایت نداشتند و پس از فرمایشات مقام معظم رهبری جلسات برای برون رفت از دغدغه مذکور در استانداری سمنان برگزار گردید.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان اظهار داشت: با برگزاری جلسات مذکور بنا شد استانداری سمنان پیشنهاد طرح تولید محتوای برنامه های قابل اجرا در مهدکودک ها از جانب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را به مقام های کشوری عرضه نماید.
خجسته پور اضافه کرد: باید برنامه های عملیاتی دانشگاه علوم پزشکی سمنان برای اجرای طرح های آموزشی برای ترویج ورزش در زمان کرونا برای عموم جامعه با جدیت دنبال شود.
منبع:

1399/06/20
11:31:58
5.0 / 5
1684
تگهای خبر: اداره , تولید , معاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است