سرپرست معاونت فناوری اطلاعات دادگستری تهران اعلام كرد

فعال سازی امكان امضاء الكترونیكی برای متهمان در زندان

فعال سازی امكان امضاء الكترونیكی برای متهمان در زندان سرپرست معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران از فعال سازی امكان امضاء الكترونیكی برای متهمان در زندان اطلاع داد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری کل استان تهران، برای اولین بار در جلسه دادرسی الکترونیک، متهم پرونده صورتجلسه دادگاه را در محل زندان امضا نمود.
حسن بابایی سرپرست معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران، اظهار داشت: برای نخستین مرتبه جلسه دادرسی الکترونیک بین شعبه اول اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۵ و زندان تهران بزرگ با برخورداری از قابلیت جدید این سامانه برگزار گردید. وی ادامه داد: با فعال سازی پد امضا الکترونیکی در جلسات دادرسی الکترونیک، از این به بعد این امکان وجود دارد تا از راه این سامانه، متهم در محل زندان، صورتجلسه دادگاه را امضا نماید و بدین سان تمام مراحل دادرسی به صورت کاملاً الکترونیکی انجام می شود. سرپرست معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران متذکر شد: استفاده از تکنولوژی های روز در راه دادرسی سبب می شود تا خیلی از چالش هایی که قبلاً با بکارگیری از روش های سنتی متوجه دستگاه قضائی بود پیشگیری به عمل آید.


منبع:

1399/07/11
20:59:16
5.0 / 5
2001
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است