رئیس كل دادگستری خوزستان خبر داد:

كشف و پلمب انبار احتكار لاستیك خودروی سنگین در خوزستان

كشف و پلمب انبار احتكار لاستیك خودروی سنگین در خوزستان ثبت آسان: رئیس كل دادگستری خوزستان از شناسایی مقدار زیادی لاستیك خودرو های سنگین احتكار شده در یكی از انبارهای استان خوزستان آگاهی داد.به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی عصر امروز در این خصوص بیان کرد: طبق گزارش رسیده از سربازان گم نام امام زمان (عج) در خصوص اینکه افرادی با هویت معلوم مبادرت به احتکار و انبار لاستیک خودرو سنگین در یکی از شهرهای استان کرده بودند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار دستگاه قضائی خوزستان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: این افراد مبادرت به جذب لاستیک کرده تا بین متقاضیان واجد شرایط توزیع کنند ولی باتوجه به وضعیت حساس اقتصادی این لاستیک ها را توزیع نکردند و مبادرت به احتکار آنها و فروش لاستیک ها با قیمت آزاد کردند.
رئیس کل دادگستری خوزستان در ادامه اظهار داشت: بعد از بررسی و دستورات لازم، محل نگهداری لاستیک ها شناسایی، کشف و ضبط شد و در این راستا یکی از متهمان اصلی به بهتان بی نظمی در امر توزیع مایحتاج عمومی دستگیر شده و در بازجوی صورت گرفته به فروش خارج از مجوزهای ارائه شده اقرار کرد و بعد از تفهیم بهتان با صدور قرار تامین کیفری مناسب روانه زندان شد.
مرادی در ادامه اظهار نمود: دستگیری همه مرتبطان و همین طور دلالان و خریداران کالای مربوطه، در دستور کار دستگاه قضائی قرار گرفت.
وی اشاره کرد: اشخاصی که مسئول نظارت بر حسن انجام توزیع کالا توسط متهمین بوده اند و در این امر اهمال کرده و زمینه ساز ورود خسارت به اموال بیت المال شده اند، در این پرونده تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.
رئیس کل دادگستری خوزستان با اعلان اینکه مبارزه قاطع با بی نظمی گران نظام اقتصادی به صورت جدی در دستور کار دستگاه قضائی استان قرار دارد، اظهار داشت: از شهروندان درخواست می شود که هرگونه اخبار و اطلاعات را درباب مفاسد اقتصادی و احتکار کالا و ارز به دادگستری خوزستان با ارائه مستندات گزارش و اطلاع رسانی کنند.


منبع:

1399/07/27
11:37:58
5.0 / 5
1642
تگهای خبر: اقتصاد , خودرو , رئیس , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است