از ابتدای سال جاری صورت گرفت؛

بررسی بیش از 6000 پرونده در تعزیرات حكومتی قزوین

بررسی بیش از 6000 پرونده در تعزیرات حكومتی قزوین ثبت آسان: قزوین از شروع سال تا حالا 6203 پرونده در تعزیرات حكومتی قزوین تشكیل شده و مورد رسیدگی قرار گرفته است. متخلفین درباب عدم رعایت پروتكل های بهداشتی كرونا نیز به پرداخت بیش از 511 میلیارد و 407 میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محكوم شدند.


از شروع سال تا حالا ۶۲۰۳ پرونده با موضوع تخلفات صنفی، قاچاق کالا و ارز و بهداشت، درمان و دارو در تعزیرات حکومتی قزوین تشکیل شده و مورد رسیدگی قرار گرفته است.
بنابراعلام روابط عمومی تعزیرات حکومتی قزوین، از این مقدار پرونده ۵۱۹۵ جلد مربوط به پرونده های کالا و خدمات و تخلفاتی نظیر گران فروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت کالاها بوده است.
۵۰۸ پرونده نیز در طول این مدت در زمینه قاچاق کالا و ارز تشکیل شده است که بیشتر آنها مربوط به سوخت، دخانیات و محصولات بهداشتی و آرایشی بوده است. همین طور ۵۰۰ پرونده نیز در زمینه دارو و درمان تشکیل شده است.
درباب عدم رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا پرونده ها با عناوین عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، گران فروشی اقلام بهداشتی، فروش اقلام بهداشتی تاریخ مصرف گذشته، تقلب، عرضه و فروش کالاهای قاچاق بهداشتی قاچاق رسیدگی شده و در مجموع به پرداخت بیش از ۵۱۱ میلیارد و ۴۰۷ میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شدند.
منبع:

1399/09/01
22:33:12
5.0 / 5
1620
تگهای خبر: خدمات , فروش , كالا , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است