با اشاره به ترور محسن فخری زاده

سازمان پزشكی قانونی: شهادت دانشمندان در اراده پژوهشگران خللی وارد نمی كند

سازمان پزشكی قانونی: شهادت دانشمندان در اراده پژوهشگران خللی وارد نمی كند به گزارش ثبت آسان سازمان پزشكی قانونی كشور به دنبال ترور محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع، اطلاعیه ای صادر كرد.به گزارش ثبت آسان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور در این بیانیه آمده است:

"بار دیگر دستان پلید استکبار و تروریست های کوردل وابسته به آنان در اقدامی وحشیانه به خون یکی دیگر از دانشمندان هسته ای و مدیران انقلابی عرصه علمی و دفاعی کشور آغشته شد.

این حادثه تروریستی نشان از دشمنی و خباثت بی انتها دشمنان این ملت و نظام و هم عجز و ناتوانی آنان در مقابل افتخارات و توانمندی های ملت بزرگ ایران در عرصه های گوناگون است.

بدون شک شهادت دانشمندان علمی این مرز و بوم نه تنها در اراده راسخ پژوهشگران این عرصه کوچک ترین خللی ایجاد نمی کند بلکه با شهادت این دانشمند هسته ای بر تلاش و اراده شاگردان او افزوده خواهد شد و ملت ایران انتقام سختی از مسببین این اقدام تروریستی خواهند گرفت.

سازمان پزشکی قانونی کشور ضمن محکوم کردن این جنایت آشکار، شهادت دکتر فخری زاده را به مقام معظم رهبری، خانواده محترم ایشان و ملت بزرگ ایران تسلیت می گوید."
1399/09/08
21:21:37
5.0 / 5
1026
تگهای خبر: اداره , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است