آخرین وضعیت پرونده حادثه سرباز بابلی

آخرین وضعیت پرونده حادثه سرباز بابلی ثبت آسان: رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده ضرب و شتم یکی از سربازان از طرف کارمند دادگستری را تشریح نمود.


امیر غلامرضا رحیمی پور در گفت و گو با ایسنا، درباره حادثه معروف به سرباز بابلی که طی آن یک سرباز وظیفه از طرف یکی از کارمندان دادگستری شهرستان بابل مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، اظهار داشت: بعد از آن که اداره سرباز ستادکل نیروهای مسلح از این مساله با خبرشد، بلافاصله اقدامات خود برای رسیدگی به آنرا آغاز نموده و تیمی متشکل از نیروی انتظامی و ستادکل نیروهای مسلح مامور پیگیری آن شدند.
وی با اعلان اینکه متاسفانه در پیگیری های بعدی مشخص شد که گزارش واصله درست است، اظهار داشت: بلافاصله درخواست دادیم تا جلسه ای با حضور ریاست دادگستری استان مازندران، کارمند خاطی و سرباز جوان و خانواده اش تشکیل گردد و در آن جلسه فرد خاطی از سرباز پوزش خواست و موضوع از جنبه شخصی حل و فصل شد.
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اعلان اینکه این مساله در بعد دیگری که جنبه سازمانی است، همچنان در حال پیگیری است، اظهار داشت: این سرباز به وظیفه خود عمل کرده و اتفاقا وظیفه اش را نیز به درستی انجام داده است. وی در حین انجام وظیفه لباس نظامی و خدمت به تن داشته و بنا بر این موضوع از جنبه و بعد سازمانی نیز درحال پیگیری است.
رحیمی پور با تاکید بر اینکه ستادکل نیروهای مسلح رسیدگی به این مساله را در هر دو بعد وظیفه خود می داند، اظهار داشت: درهمین راستا موضوع به ریاست قوه قضاییه نیز منعکس شده و ما منتظر اعلام نتیجه از طرف ایشان هم هستیم.
منبع:

1399/09/25
22:27:07
5.0 / 5
1372
تگهای خبر: اداره , سازمان , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است