رئیس قوه قضائیه:

اجازه نمی دهیم عده ای به نام نظام فساد كنند

اجازه نمی دهیم عده ای به نام نظام فساد كنند به گزارش ثبت آسان رئیس قوه قضائیه بر ضرورت ناامن کردن فضا برای هر نوع فساد تصریح کرد و اظهار داشت: اجازه نمی دهیم عده ای به نام نظام فساد کنند بنابراین نباید فساد در هیچ نقطه ای لانه کند.به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز در شورای اداری خراسان شمالی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، ضمن اشاره به حضور اقوام مختلف در این استان اظهار نمود: این یک زمینه مهم برای کار و تلاش و توسعه یافتگی است بنابراین این همدلی همواره باید بعنوان یک لزوم قدر دانسته شود و آنرا افزایش داد.
رئیس قوه قضائیه به سفر رهبری به خراسان شمالی اشاره نمود و آنرا در حوزه معنوی و مادی پربرکت دانست و اظهار داشت: سبک زندگی ایرانی و اسلامی در این استان بیان شد؛ همینطور در حوزه اقتصادی برخی کارها انجام شده و برخی فعالیت ها باقی مانده که اساسا این موارد را پیگیری خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: خراسان شمالی نیازمند توسعه یافتگی جدی است و مدیران با روحیه جهاد و با دانش می توانند استان را در حوزه کشاورزی، صنعت و گردشگری متحول کنند چونکه بستر و زمینه کاملاً آماده است.
رئیسی ضمن اشاره به عرضه راهبرد خنثی سازی تحریم توسط رهبر انقلاب، بیان داشت: در صنعت هسته ای و دفاعی به شدت تحریم ها بیشتر از حوزه های اقتصادی بود اما رشد آن حوزه متوقف نشد که این نشان داده است با تحریم هم می توان پیشرفت کرد.
رئیس قوه قضائیه موفقیت های هسته ای را عامل کینه دشمنان از دانشمندان هسته ای دانست و اظهار داشت: امکان خنثی سازی تحریم ها وجود دارد و این مساله را می توان در حوزه های صنعتی و کشاورزی پیاده کرد..
وی با تکیه بر حمایت دستگاه قضا از مدیران شجاع و خطرپذیر که تحریم ها را دور می زنند، خاطرنشان کرد: باید در حوزه دور زدن تحریم به صورت جهادی فعالیت نماییم.
رئیسی افزود: دستگاه قضائی مقید به رفع موانع تولید و رشد اقتصادی می باشد و در این راه با قاچاق کالا به صورت سازمانی مقابله خواهد نمود.
رئیس قوه قضائیه بروکراسی اداری را دیگر مانع تولید دانست و اظهار داشت: بروکراسی اداری اقتصاد کشور را فلج کرده است به صورتی که برای دریافت یک مجوز قانونی سرمایه گذاری باید هفتاد خان را طی کرد.
وی بر ضرورت ناامن کردن فضا برای هر نوع فساد تصریح کرد و اضافه کرد: اجازه نمی دهیم عده ای به نام نظام فساد کنند بنابراین نباید فساد در هیچ نقطه ای لانه کند.
رئیسی در ادامه به مشکلات زیرساختی استان اشاره داشت و تصریح کرد: پیگیر مشکلات این استان خواهیم بود.
رئیس قوه قضائیه افزود: در سال پایانی دولت باید تلاش ها مضاعف شود چونکه باید کارهای ناقض به پایان برسد.
وی در پایان اظهار داشت: امنیت موهبت الهی برای جامعه است بنابراین باید با افراد شرور و سارقان برخورد کرد چونکه امنیت جامعه نباید مورد خدشه وارد شود.


منبع:

1399/10/05
00:55:48
5.0 / 5
826
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , تولید , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است