رئیس كل دادگستری لرستان:

نرخ رسیدگی به پرونده ها در دلفان ۱۰۴ درصد است

نرخ رسیدگی به پرونده ها در دلفان ۱۰۴ درصد است به گزارش ثبت آسان لرستان رئیس کل دادگستری لرستان اظهار داشت: نرخ رسیدگی به پرونده ها در دلفان ۱۰۴ درصد است.


محمد رزم ۱۳ دیماه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به اینکه خوشبختانه آمار عملکرد همکاران قضائی شهرستان دلفان در باب کاهش ورودی و افزایش مختومه شدن پرونده ها، خوب و مفید و قابل قبول است؛ اظهار نمود: نرخ رسیدگی به پرونده ها در این شهرستان ۱۰۴ درصد را نشان می دهد؛ البته نیاز به ایجاد تعداد دیگری از مراجع قضائی و افزایش و تقویت چارت تشکیلاتی دادگستری دلفان هستیم.
وی خاطرنشان کرد: در این راستا مجوز افتتاح شعبه دوم بازپرسی، مجوز افتتاح شعبه ۱۰۳ کیفری ۲ و مجوز شعبه سوم دادگاه حقوقی دریافت شده است.
رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به اینکه ایجاد این شعبات قضائی در جهت حل وفصل اختلافات و رفع اطاله دادرسی مؤثر است، تصریح کرد: با ایجاد دادگاه عمومی بخش «خاوه» هم موافقت شده است و ساختمان آن هم تملک شده و با تأمین نیروی انسانی شاهد افتتاح آن خواهیم بود.
رزم با تاکید بر اینکه آمار زندانیان شهرستان و اقامت در زندان پارسیلون و زندان مرکزی خرم آباد نگران کننده است و باعث تحمل و زحمت برای خانواده آنان است، اضافه کرد: مدیرکل سازمان زندان های استان قول داده اند و پیگیری می شود تا شاهد افتتاح بازداشتگاه شهرستان دلفان در شهر نورآباد باشیم.
وی ضمن اشاره به اینکه متأسفانه تعداد معتادین متجاهر در دلفان زیاد است و شاهد معضل کارتن خوابی و کودکان کار در این شهرستان هم هستیم، افزود: مدیرکل بهزیستی باید مساعدت کنند تا کمپ ترک اعتیاد ماده ۱۶ را افتتاح نماییم تا در جهت ساماندهی و کاهش معتادین مؤثر باشد.
رئیس کل دادگستری لرستان همینطور بر ضرورت تسریع در صدور اسناد کاداستر و اسناد تک برگی تاکید و بیان نمود: ایجاد سامانه پایش تصویری شهر و کنترل ورودی و خروجی شهرستان در جهت جلوگیری از وقوع جرم مهم می باشد، قول پیگیری داده ایم تا بتوانیم در این راستا اعتباری تأمین نماییم.
منبع:

1399/10/15
00:55:15
0.0 / 5
1300
تگهای خبر: رئیس , ساخت , سازمان , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است