رئیسی در بازدید از نمایشگاه مسائل اولویت دار گیلان:

سندسازی و فرار از قانون، یك جرم جدید است

سندسازی و فرار از قانون، یك جرم جدید است رئیس قوه قضاییه ضمن اشاره به برخی سندسازی ها در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز اظهار داشت: «سندسازی» و فرار از قانون، یک جرم جدید است و اگر فرد متخلف در این حوزه مسئول هم باشد، باید به شدت و به صورت مضاعف با وی برخورد شود.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، رئیسی در جریان سفر به استان گیلان از نمایشگاه مسائل اولویت دار استان گیلان بازدید کرد.
رسیدگی قضایی به مشکلات قطب صنایع ابریشم ایران، رسیدگی قضایی به مشکلات چای کاران، رسیدگی قضایی به مبحث ساحل خواری و همینطور رسیدگی قضایی به مشکلات پارک نمونه گردشگری که حالا محل دفن زباله شده است، همچون مسائل اولویت داری بودند که مشکلات آنها در این نمایشگاه در معرض مشاهده رئیس دستگاه قضا قرار گرفت.
رئیسی در جریان بازدید از این نمایشگاه تصریح کرد: هر سازمان و دستگاهی اگر تخلفی داشته باشد و خلاف قانونی انجام دهد باید قاطعانه و به صورت مضاعف با آن برخورد شود.
رئیس قوه قضاییه اضافه کرد: در برخورد با تخلفات بخصوص تخلفاتی که از ناحیه افراد نامدار سر می زند، هیچ رحمی نباید داشت و باید به شدت با آن مقابله نمود چون که اگر این افراد در جامعه تخلف کنند، تخلف در جامعه باب می شود.
رئیسی ضمن اشاره به برخی سندسازی ها در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز اظهار داشت: «سندسازی» و فرار از قانون، یک جرم جدید است و اگر فرد متخلف در این حوزه مسئول هم باشد، باید به شدت و به صورت مضاعف با وی برخورد شود تا مردم ببینند که در برخورد با افراد متخلف، تفاوتی برای دستگاه قضا وجود ندارد.1399/11/17
13:51:56
0.0 / 5
1093
تگهای خبر: رئیس , ساخت , سازمان , سند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است