ورود سازمان قضایی نیروهای مسلح به درگیری های سراوان

ورود سازمان قضایی نیروهای مسلح به درگیری های سراوان به گزارش ثبت آسان به دنبال وقوع حوادث اخیر در گذر مرزی با کشور پاکستان دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده ای در این ارتباط در دادسرای نظامی اطلاع داد.به گزارش ثبت آسان به نقل از سازمان قضائی نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان، به دنبال وقوع حوادث اخیر در گذر مرزی با کشور پاکستان دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده ای در این ارتباط در دادسرای نظامی اطلاع داد.
علیرضا موسایی دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان در اینباره اظهار داشت: درباره حوادث رخ داده در گذر مرزی شمسر شهرستان سراوان، از همان لحظات ابتدایی، پرونده ای در دادسرای نظامی استان تشکیل شد که به صورت ویژه در دست رسیدگی است.
وی تاکید کرد: سازمان قضائی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان با رعایت عدالت و انصاف به مبحث رسیدگی می کند و اساسا احقاق حق خواهد شد.
موسایی در مورد حمله به پاسگاه کورین هم توضیح داد: تعرض مسلحانه به این مرکز انتظامی توسط اشرار مسلح و معاندان هم با حساسیت و دقت لازم و به صورت ویژه دنبال خواهد شد.
دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان در انتها اظهار داشت: ابعاد این حوادث در دست بررسی می باشد و به محض تکمیل تحقیقات به اطلاع عموم خواهد رسید.


منبع:

1399/12/09
22:21:19
0.0 / 5
1167
تگهای خبر: دادسرا , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است