سازمان زندان ها اعلام كرد

كمك یك میلیاردی برای آزادی زندانیان پدر

كمك یك میلیاردی برای آزادی زندانیان پدر به گزارش ثبت آسان سازمان زندان ها اعلام نمود: همزمان با ولادت امام علی (ع)، طرحی تحت عنوان «پویش به عشق علی برای پدر» انجام شد که طی آن یک میلیارد و 150 هزار تومان برای آزادی پدران زندانی با جرایم مالی جمع آوری شد.به گزارش ثبت آسان به نقل از روابط عمومی سازمان زندان ها، همزمان با ولادت امیر المومنین (ع)، طرح « پویش به عشق علی برای پدر» با مشارکت سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی، برخی از دانشجویان دانشگاه الزهرا و خیریه همت برای آزادی پدران زندانی با جرایم مالی انجام شد.

این در حالی است که از شروع این هفته، رادیوهای چهارده گانه نیز در امتداد تبلیغات بوسیله فضای مجازی و پوستر برای جمع آوری کمک های مردمی اقدام نمودند.

در این زمینه طی جلساتی که سازمان صدا و سیما (رادیو) و سازمان زندان ها برگزار کردند، قرار شد تا زندانیان با جرایم مالی کمتر در اولویت آزادی قرار گیرند.

همچنین در این راستا شاهد کمک های مردمی بسیار و حمایت خیلی از بازیگران و ورزشکاران همچون علی پروین، کوروش باقری، علیرضا دبیر، ستار همدانی، جعفر سمیعی، محمدرضا طالقانی، علیرضا حیدری، فردین معصومی، حسین رضازاده، حسن رنگ رز، آرش اسدی، هوتن خداپرست، سبحان ارکرامی، داریوش فرضیایی (عمو پورنگ ) بودیم.

تمام رادیوها همچون رادیو نمایش با گفت و گو با هنرمندان، رادیو قرآن با گفت و کو با مبلغان و همین طور رادیو جوان، سلامت، ورزش و پیام نیز در امتداد تبلیغات دراین زمینه گام برداشتند.

این اقدام، پس از اتمام جمع آوری کمک مردمی با بیان لیست از طرف سازمان زندان ها برای آزادی این زندانیان، اجرائی و عملیاتی خواهد شد.

بعد از آزادی این زندانیان، برای شفاف سازی و افزایش اعتماد مردمی بوسیله رادیو گفت و گو با این افراد صحبت خواهد شد.

به طور کلی هدف از این اقدام این است که آزادی یک پدر سبب کاهش مشکلات و فساد و لطمه در یک خانواده می شود بدین سبب شادی حقیقی را با این مبادرت به جامعه و خانواده ها منتقل خواهد شد. امید است با چنین اقدام باارزش شاهد بهبود وضعیت و شادی بخشیدن به خیلی از خانواده های زندانیان باشیم.

منبع:

1399/12/10
22:32:22
0.0 / 5
1023
تگهای خبر: سازمان , مشاركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است