سرپرست فرمانداری:

پرداخت تسهیلات اشتغال در روستاهای ابركوه

پرداخت تسهیلات اشتغال در روستاهای ابركوه به گزارش ثبت آسان سرپرست فرمانداری ابركوه اظهار داشت: برای تولید اشتغال پایدار، رونق توسعه و راه اندازی طرح های متنوع در روستاها و شهر مهردشت تاسقف 20 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت خواهد شد.


محمد محامدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا با اشاره به اینكه فرایند دولت دوازدهم تولید و توسعه اشتغال پایدار، رفع بیكاری و رونق تولید در روستاها است اضافه كرد: میزان تسهیلاتی كه به هر نفر در روستاها پرداخت می گردد مقدار ثابتی ندارد و بستگی به میزان اشتغال پایدار و نوع طرح دارد.
وی بابیان اینكه معادل 2 هزار و 360 میلیارد ریال از بودجه اشتغال و توسعه پایدار مناطق روستایی و عشایری از محل صندوق توسعه ملی به استان یزد اختصاص داده شده است اضافه كرد: فرهنگ سازی برای اشتغال جوانان یكی از ضروریات جامعه امروز است.
محامدی افزود: هدف دولت اجرای طرح های متنوع و اختصاص وام كم بهره به كارآفرینان و اشتغال فراگیر در روستاها در حوزه های گردشگری، صنعت، خدمات و صنایع دستی و كشاورزی است.
سرپرست فرمانداری ابركوه بابیان اینكه تسهیلات خود اشتغالی در صورت تقاضای كارآفرینان قابل افزایش خواهد بود اضافه كرد: عرضه این تسهیلات با شش درصد یارانه دولتی برای تولید اشتغال پایدار و سرمایه گذاری در مناطق روستایی و عشایری خواهدبود.
به گفته وی روستاییانی كه تمایل به دریافت این تسهیلات دارند می توانند به بخشداری مركزی ابركوه و بخش بهمن رجوع كنند.
نرخ بیكاری در شهرستان ابركوه 13. 5درصد است و از این رو این تسهیلات راهگشای خوبی برای رفع بیكاری است.
مركز شهرستان 51 هزار نفری ابركوه در140كیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.


 

1396/10/02
01:08:42
5.0 / 5
4825
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است