جزای نقدی ۸ میلیاردریالی برای قاچاق گردو و پارچه

جزای نقدی ۸ میلیاردریالی برای قاچاق گردو و پارچه به گزارش ثبت آسان مدیر کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان از محکومیت بیشتر از ۸ میلیاردریالی قاچاقچی گردو و پارچه اطلاع داد.به گزارش ثبت آسان به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، نعمت الله بیرانوندی در این رابطه اظهار نمود: بعد از تهیه گزارشی از جانب نیروی انتظامی در مورد توقف یک دستگاه کامیون و کشف مقادیری گردو و پارچه، این گزارش به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان اهواز ارسال شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خوزستان اضافه کرد: رئیس شعبه چهارم تعزیرات حکومتی اهواز بعد از استعلام لازم، متهم را به ضبط کالا و پرداخت ۸ میلیارد و ۹۸۷ میلیون ریال محکوم نمود که این حکم در شعبه تجدید نظر استان قطعی و به واحد اجرای احکام تعزیرات حکومتی اهواز ارجاع شد.

*جریمه ۵.۶ میلیاردریالی برای عرضه خارج از شبکه کالای اساسی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی هم از محکومیت پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی برای عرضه خارج ازشبکه کالای اساسی اطلاع داد.

محمد اقوامی اظهار داشت: بازرسان سازمان پشتیبانی از مصرف کنندگان با گزارشی اعلام نمودند که مدیر یکی از اتحادیه های تعاونی استان مبادرت به عرضه خارج از شبکه ۳۰ هزار کیلوگرم قند کرده و برای انکار تخلف ارتکابی، بعد از خرید کالا و تائید دریافت در سامانه جامع تجارت قند به اتحادیه نیامده و خارج از شبکه و چرخه رسمی توزیع شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی عنوان کرد: شعبه هشتم تعزیرات حکومتی شهرستان ارومیه بعد از رسیدگی و احراز تخلف، متهم را به اجبار به عرضه کالا در شبکه و پرداخت پنج میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم نمود.

منبع:

1400/04/21
16:59:43
5.0 / 5
233
تگهای خبر: اداره , رئیس , سازمان , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است