رئیس كل دادگستری استان كرمانشاه خبر داد:

كلاهبردار مردم كرمانشاه در تركیه به دام افتاد

كلاهبردار مردم كرمانشاه در تركیه به دام افتاد به گزارش ثبت آسان رئیس كل دادگستری استان كرمانشاه از به دام افتادن كلاهبردار ۶۰ میلیاردی از مردم كرمانشاه در كشور تركیه آگاهی داد.


رئیس كل دادگستری استان كرمانشاه ظهر امروز در جلسه تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان قصرشیرین در كرمانشاه از به دام افتادن عامل یك كلاهبرداری ۶۰ میلیاردی در كرمانشاه خبر داد.
محمد رضا عدالت خواه گفت: فردی كه به بهانه پرداخت سود از مردم حدود ۶۰ میلیارد تومان پول گرفته بود موفق می شود كه از كشور خارج شده و در تركیه با انتشار عكسی از خود در فضای مجازی مردم را به تمسخر گرفته و نوشته بود: خداحافظ من رفتم.
رئیس دستگاه قضا در استان كرمانشاه ادامه داد: خوشبختانه با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) فرد كلاهبردار ظرف مدت كوتاهی دستگیر شده و پس از بازگرداندن به كشور هم اكنون در زندان است.
عدالتخواه گفت: مردم ما باید بیدار باشند و بدانند این یك قاعده كلی است كه اگر هر شخصی با هر بهانه ای گفت پولتان را بدهید تا به شما سود بدهم قطعا كلاهبردار است.
وی ادامه داد: این یك طمع و فعل حرام است كه بخواهیم به دنبال گرفتن سود پول از یك فرد باشیم. گاهی به بهانه فرش و گلیم گاهی به بهانه لوازم آرایشی و هزار بهانه دیگر... مردم باید بیدار باشند.
 

1396/04/31
21:02:19
5.0 / 5
5336
تگهای خبر: كلاهبرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است