معاون اقتصادی استاندار:

حدود 90 درصد تعهد اشتغال استان قزوین محقق شد

حدود 90 درصد تعهد اشتغال استان قزوین محقق شد ثبت آسان: قزوین-ایرنا-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین اظهار داشت: با اشتغالزایی برای 17 هزار و 962 نفر حدود 90 درصد تعهد اشتغال استان برای سال جاری محقق شده است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، منوچهر حبیبی روز سه شنبه در نشست كارگروه اشتغال و توسعه استان قزوین اضافه كرد: برای سال جاری تولید 20 هزار شغل در استان قزوین هدف گذاری شده است و امیدواریم تا پیش از آخر سال تعهد استان در حوزه اشتغال محقق شود.
این مسئول با اشاره به اینكه 23 دستگاه اجرایی متولی كمك به ایجاد شغل در استان هستند، اظهار نمود: 2 كمیته استانی و شهرستانی برای راستی آزمایی در مورد شغل های بوجود آمده تشكیل و فعال شده اند.
وی خاطرنشان كرد: 10 هزار مورد از شغل های بوجود آمده امسال كد تامین اجتماعی دریافت كرده اند و برای اولین بار صاحب شغل شده اند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین همینطور از ثبت نام یك هزار و 314 تن برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی روستایی و فراگیر در استان اطلاع داد و اظهار داشت: امسال در این خصوص به استان چهار هزار میلیارد ریال اعتبار در قالب تسهیلات بانكی با نرخ سود پایین اختصاص یافته است.
حبیبی همینطور بر جذب اعتبارات باقی مانده از محل تسهیلات اشتغالزایی مددجویان كمیته امداد و بهزیستی تصریح كرد و اظهار داشت: در این خصوص امسال 500 میلیارد ریال اعتبار به شكل وام برای مددجویان قزوینی منظور شده بود كه تابحال 75 درصد از این رقم جذب شده است.
6104*3013
خبرنگار: ناصرنیلی**انتشار دهنده: رضا اولادی


1396/11/10
16:39:18
5.0 / 5
5118
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است