راه اندازی سه طرح عمرانی در شیراز

راه اندازی سه طرح عمرانی در شیراز به گزارش ثبت آسان آیین افتتاح 450 واحد مسكن مهر، دو باب مدرسه دوازده كلاسه و كلنگ زنی بهسازی و تعریض محور صدرا - دوكوهك توسط شركت عمران شهر جدید صدرا برگزار گردید.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا این آیین جمعه 27بهمن با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، استاندار فارس، نمایندگان شیراز در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان شهر صدرا صورت گرفت.
استاندار فارس در این مراسم طی سخنانی با اشاره به اینكه اساس و اركان برپایی شهر صدرا می تواند قوتی در كنار كلان شهر شیراز و مفر تفریحی و زندگی آرام باشد، اظهار داشت: گذشته تجارب سختی را به ما القا كرده است؛ اما باید از آن گذر كرد و برای اهداف بزرگ گام برداشت.
اسماعیل تبادار اضافه كرد: آوازه صدرا در سال های گذشته چندان زیبنده این شهر نبود و رسیدگی به بعضی مسائل هم به سیستم قضا واگذار شد در این میان حتی عملكرد مطلوب مسئولان در این شهر هم در پرتو نابسامانی های موجود زیرسؤال می رفت كه خوشبختانه این معضلات با تدبیر و درایت رفع شد و امروز شاهد بسامانی در مدیریت شهر صدرا هستیم.
وی ابراز امیدواری كرد مجال فراهم شده امكان رفع انتظارات مردم و توقعات آن ها را تولید كند.
استاندار فارس بهره برداری از دو مدرسه 12كلاسه را با عنایت به دو شیفته یا استیجاری بودن برخی مدارس نشان دهنده توجه به مؤلفه مهم آموزش دانست.
تبادار تولید بیمارستان پیوند كبد در صدرا را ارمغان آوردنده جایگاهی ویژه برای این شهر خواند و بیان داشت: این مورد برای فارس اهمیتی منطقه ای و بین المللی دارد همینطور تولید زمینه های گردشگری و توسعه پردیس دانشگاهی دانشگاه آزاد و هم انتقال دانشگاه صنعتی از شیراز به این شهر از برجستگی های شهر جدید صدراست كه آن را در آینده باعنوان نماد شهر گردشگری، علمی و سلامت معرفی خواهد نمود.
این مقام مسئول بر لزوم توسعه شهری صدرا برمبنای اسناد بالادستی تاكید كرد و اظهار داشت: توسعه محور های ارتباطی صدرا همچون تولید گذر از دوكوهك به فوریت در دستور كار قرار گرفت و بزودی دیگر گذرها هم تولید می شود؛ همینطور انتظارات مردم درباره تولید آرامستان و دیگر مسائل بزودی برآورده خواهد شد.
مدیر عامل شركت عمران شهر جدید صدرا اظهار داشت: در دولت دهم تنها 3000 واحد از 25هزار واحد مسكن مهر شهر صدرا راه اندازی شد و 85درصد پروژه مسكن مهر صدرا و 20درصد كل مسكن مهر استان فارس در دولت یازدهم و دوازدهم تكمیل و به بهره برداری رسید.
خلیل حاجی پور با اشاره به اینكه تاكید شركت عمران شهر صدرا بر تحویل صِرف ساختمان نیست، بیان كرد: پیرو اسناد بالادستی تمركز این شركت بر فراهم آوردن امكانات و شرایط مسكونی همزمان با تحویل پروژه است.
مدیر عامل شركت عمران شهر جدید صدرا اضافه كرد: مسكن مهر بناسازان رمضان با 1984واحد مسكونی از پروژه های مهم این شركت به حساب می آید كه مانند جسدی بی تحرك بود و بیش از یك سال متوقف شده بود اما به همت مسئولان گره این پروژه باز و احیا شد.
وی نوید احداث و تحویل زون شرقی این پروژه را تا آخر خرداد 97 داد و بیان كرد: زون شرقی 1000واحد را دربر می گیرد كه با همه خدمات و امكانات تا هفته دولت سال آینده به بهره برداری خواهد رسید؛ همینطور 4000 واحد نیمه كاره مسكن مهر شهر صدرا هم در بازه زمانی یادشده تكمیل و به بهره برداری خواهد رسید.
حاجی پور به بهره برداری از دو مدرسه 12كلاسه با اعتباری بالغ بر 50میلیارد ریال از منابع داخلی شركت عمران صدرا اشاره نمود و اظهار داشت: احداث و تعریض و بهسازی بزرگراه صدرا-دوكوهك با هزینه ای بالغ بر 120میلیارد ریال صورت گرفته است كه در نیمه اول سال آینده به بهره برداری می رسد و بخشی از مشكلات حمل و نقل برون شهری صدرا را حل می كند.
این مقام مسئول ادامه داد: شركت عمران شهر صدرا بر اساس طرح استراتژیك CDS كه در جهت جهت گیری اصولی شهر صدرا فعالیت می كند و برنامه ها را برمبنای چشم انداز توسعه 20 ساله صدرا اجرایی خواهد نمود.
شهر صدرا در شمال غربی شیراز واقع شده است.

 

1396/11/27
14:55:01
5.0 / 5
5245
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است